Ürün Özellikleri


PİRELLİ TQ99

Pirelli’nin oldukça yüksek aşındırıcı koşullara sahip zeminlerde, yalnızca şantiyelerde, taş ocaklarında ve madencilik işletmelerinde kullanabilmeleri için ürettiği ön arka aks takılabilen TO99 kamyon lastiği, güçlü blok yapısı ile kopmalara karşı yüksek direnç sağlamaktadır. Yol dışı kullanımlarda kesilme ve yırtılmalara karşı ekstra dayanıklılık sağlar. Çapraz kanal yapısı yüksek aşındırıcı koşullarda dahi üstün çekiş sağlar. Sırt deseninde yer alan geniş ve derin çapraz kanallar taş tutmayı azaltır ve lastiğin kendi kendini temizlemesini sağlar. Lastiğin yanağında M+S işareti ve POR işaretlemesi bulunmaktadır. POR, profesyonel yol dışı anlamına gelmektedir. Lastiğin geliştirilmesinde SATT teknolojisi kullanılmıştır. Lastik Pirelli patentlidir, 3SB, DLTC, FRC, HBW bileşenleri ile kusursuz hale getirilmiştir. Lastiğin iç yapısı bütünüyle kauçuk kaplanmış kordlardan oluşmaktadır, karkas yapısının dayanıklılığını bu üstün yapıya borçludur. HBW denilen altıgen topuk teli, lastiğin daha kolay montaj edilmesi için esnekliğini nitelemektedir. Düşük sıcaklıklarda bile daha iyi ısı tutma, yol tutuşundan kaybetmeme özelliği, öne çıkan nitelikleri arasındadır. Taş ocağı ve maden şantiyelerinde araç kullanan sürücülerin, tek tercihi Pirelli TQ99 ağır vasıta lastiğidir, bu lastiğin diğer ölçülerini görmek için “Pirelli TQ99 fiyatı” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Pirelli 13R22.5 156/150/154F/G Tq99 Diamante M+S

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT