Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Tekzen 1 Kat 1 Daire Ev Tipi Mini Hidromatlı Hidrofor Nedir?


Evsel kullanım için ideal olan domestik hidroforlardır. Düşük elektrik, sarfiyatı;ile yüksek basınç istenilen mekanlarda güvenle kullanılabilir. Bu hidroforlar 1 kat 1 daireye kadar kullanıldığı gibi ayrıca su transferi, bahçe sulama sistemlerinde de kullanılmaktadır. Tesisat içindeki basıncın görülebilmesi ve pompa çalışma ayarlarının yapılabilmesi için cihazda manometre mevcuttur. İhtiyacınıza uygun her alanda kullanabileceğiniz son derece kullanışlı ve kaliteli bir ürün

Hidroforlarımız kaliteli malzemelerden toplanmıştır ve bütün testleri yapılıp müşteriye sorunsuz şekilde gönderilmektedir. Bütün ayarları yapılmış sadece tesisat bağlantısı ve elektrik bağlantısının yapılması yeterli olacaktır. 2 yıl garantilidir. 

Hidroforumuz hidromatlı olduğu için susuz çalışmaya karşı korumalıdır, sistemde su olmadığında motoru korumaya alır ve su geldiğinde otomatik çalışmaya devam eder. Aynı zamanda içerisinde çekvalf de mevcuttur ayriyeten çekvalf kullanmaya gerek yoktur. Hidromatın bir avantajı daha pompayı direk şebeke ye bağlayabilirsiniz, bu sayede kuyudan emiş yapmasına yada depodan su almasına gerek yoktur.


EPC LS-4 Hidromat - Pompa Hidrofor Otomatiği

Bu cihazlar tek başına kullanılamazlar, su pompasının üzerine takılarak pompanın otomatik çalışmasını sağlarlar. 

Hidromatlar pompanın basma ağzına takılarak su tankı ve basınç şalteri olmadan pompayı hidrofor haline getirmekte kullanılır. Su deposu kullanmadan şebekeye direk bağlantı yapılabilir.

Hidromatlar çalıştırma basıncı ayarlanabilir ve susuz çalışma durumunda otomatik olarak durur, su geldiğinde ise resetleme gerektirmeden otomatik olarak çalışmaya başlar.

Cihaz üzerinde 3 adet uyarı ışığı bulunmaktadır, arıza halinde kullanıcısını ışıkla uyarır. Suda koku yapmaz veya herhangi bir yan etkisi olmayan hijyenik cihazlardır.


Hidromat Özellikleri

LS-4 otomatik hidrofor cihazı, emişten gelen suyun bitmesi durumunda pompayı otomatik olarak durdurur. Pompanın susuz çalışmasını önler. Su kullanımının başlaması ile pompayı otomatik olarak çalıştırır. Su kullanımı bittiğinde pompayı durdurur. Min 2.7 bar basınç ve Max 1,5 Hp monofaze pompalarda kullanılır.


Donanım

Kolay ve güvenli elektrik montajı için cihaz üzerinde, priz ve 100 cm kablolu fiş mevcuttur.

Cihaz içerisine çek-valf entegre edilmiştir. Ayrıca çek-valf kullanmaya gerek kalmaz.

Tesisat içindeki basıncın görülebilmesi ve pompa çalışma ayarlarının yapılabilmesi için LS-4 cihazında manometre mevcuttur.


Teknik Özellikler

Voltaj : 220/240 V

Maksimum Akım : 10 Amper

Frekans : 50/60 Hz

Koruma Seviyesi : IP 65

Maksimum Su Sıcaklığı : 90 ºC

Devreye Giriş Basıncı : 1.5 - 3 Bar arası ayarlanabilir.

Maksimum Basınç : 10 Bar

Giriş - Çıkış : 1" Erkek Bağlantı


Teknik Bilgiler: (Made in Turkey)

Markası: Golgak Milan

Tipi:Periferik Hidrofor

Modeli:Qb60 – Epc Hidromatlı

Kapasitesi:1 kat/1 daire

Gövdesi:Döküm

Mili:Paslanmaz çelik

Motor Gücü:0,5 HP

Enerji Sarfiyatı:220 V

Basınç:4 Bar

Su Debisi:32 Litre / Dakika

Termik Koruması:Mevcut

Emme / Basma Ağzı:1"

Maks. Emiş Derinliği:6 metre

Maks. Akışkan Sıcaklığı:45°C

Maks. Ortam Sıcaklığı:40°C 


Ürün Ölçüsü:

Yükseklik: 45 cm

Genişlik: 27 cm

Derinlik: 14,5 cm

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa 1 Kat 1 Daire Hidrofor

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT