Ürün Kodu: 2729866

Gazer F117 Full HD Araç Kamerası

En geç 3 Kasım Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
669,00 TL  (KDV Dahil)
74,33 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Temel avantajlar:
Full HD kaydı
Altı katmanlı cam mercek
Objektif açıklığı F2.0
WDR işlevi
İzleme açısı 140 °
Güç kaynağı olan 2 adet bağlantı parçası
Hassasiyet ayarlı hareket sensörü
G-sensörü
Yeni genişletilmiş menü
Arka aydınlatmalı düğmeler
Güç kaynağı ile montaj – seçilebilecek 2 yol
Gazer F117, gelişmiş sabitleme sistemi ile donatılmıştır; bunun özelliği, direkt olarak braket üzerinden DVR'ye güç bağlantısı olmasıdır. Böyle bir çözüm düşüncesi çok pratik. Kaydediciyi brakete taktığınızda veya çıkardığınızda, güç fişini her seferinde bağlamanız / fişten çekmeniz gerekmez. Bunun yanında geliştiriciler, kitte verilen 2 bağlantı elemanından (vakum veya 3M bant) DVR'yi kurma becerisi olan Gazer'in geleneksel avantajını korurlar. Bağlama sistemi hızlı bir serbest bırakma mekanizması ile donatılmış olup çekim yönünün kolayca değiştirilebilmesine izin vermektedir.

Yer kaplamayan tasarım ve dikkat çekmeyen kurulum
DVR Gazer F117 siyah mat plastikten yer kaplamayan şekilde üretilmiştir. 99х49х37 mm boyutlarındaki kompakt boyutları ile Gazer F117, otomatik kapanma fonksiyonuna sahip dâhili bir 2.7" ekran ile donatılmıştır, uygun bir düğme düzeneği ve micro USB ve HDMI çıkışı ile donatılmıştır. Ön camda sabitlenmiş cihaz fazla dikkati çekmiyor ve gövdenin modern tasarımı, herhangi bir otomobilin iç kısmını mükemmel şekilde tamamlıyor.

İdeal ergonomi ve kullanım kolaylığı
DVR Gazer F117 – Uygun bir maliyetle, kusursuz ergonomi ve pratik düşünülmüş bir yönetim sistemi ile karakterize edilen birkaç modelden biridir.

Mikrofonun, hareket sensörünün veya WDR işlevinin açık olup olmadığını belirlemek için, menüde dolaşmanıza gerek bulunmamaktadır. İşlevler DVR ekranında özel göstergeler kullanılarak görüntülenir. G-sensöründe oynatma dosyasının korunması veya korunmaması ile ilgili olarak ekrandaki göstergeyi anında belirleyebilirsiniz.

Kullanımı rahat olan tuşların, arka aydınlatması benzersiz bir avantaj sayesinde DVR karanlıkta kolay ve rahat kontrolü yapılabilir. Buna ek olarak, otomatik kayıt düzenleyicinin ekranıyla veya zamanlayıcıyla arka plan ışığını eşzamanlı olarak açıp / kapatmanın otomatik modunu etkinleştirebilirsiniz.

Uygulanacak "sıcak" tuşlardan oluşan pratik bir sistem, tek tuşla anında DVR'nin kullanışlı işlevlerini kullanacaktır. Dosyanın üzerine yazma, bir fotoğraf - film kaydı ve bekleme modu için acil koruma, ekran açma / kapama ve mikrofonu açma / kapama tuşları bulunmaktadır.

Yeni genişletilmiş menü
DVR Gazer F117 cihazının sürücüler için çok faydalı olacak ek özellikleri bulunmaktadır: 
- Video üzerinde özel başlıklar belirleme (örneğin araba numaraları). Bu ticari araçlar için pratik bir çözüm olacaktır ve trafik durumunun ayrıştırılması durumunda da sürücülere yardımcı olabilir. 
- DVR ters çevrilmiş konuma (örneğin bir torpido üzerinde) takılıysa, görüntü işlevi 180° dönebilmektedir. 
- G-sensörü ve hareket sensörü için ek hassasiyet ayarları. 
- Zamanlayıcı otomatik olarak ekranı kapatır. Zamanlayıcı otomatik güç açık / kapalı DVR tuşu bulunmaktadır.

Katılımsız modunda çalışma
DVR Gazer F117, katılımsız bir modda çalışır: otomatik olarak motor ile senkronize olarak açılır / kapanır ve kayıt döngüsel bir modda sürekli olarak gerçekleşir. Bir pilin bulunması, DVR'nin en yeni video dosyalarını doğru bir şekilde saklayabilmesini ve çekimi tamamlamasını ve aynı zamanda Gazer F117'nin motor kapalı veya aracın dışında çalışmasını sağlar.

Full HD kaydı WDR işlevi ile
Gazer F117, altı katmanlı bir mercek ve 140 derecelik geniş açı lensli yüksek kaliteli cam optik kullanıyor. F2.0'ın geniş diyafram açıklığı sayesinde DVR önemli miktarda ışık yakalar ve akşam karanlıkta ve geceleri görüntü kalitesini önemli ölçüde geliştirir. Geniş görüş açısı, kavşaklarda ve çok şeritli otoyollarda durumu tam olarak düzeltmeye olanak tanımaktadır.

Buna ek olarak, Gazer F117, örneğin bir arabayı güneşe karşı kullanırken, arabadan veya tünelden ayrıldığında, çerçevedeki aydınlatmada keskin değişikliklerle kusursuz bir şekilde başa çıkmaktadır. Çekim sırasında çok aydınlatılmış objeler veya gölgeler düştüğünde video kayıtları net ve bilgilendirici olmaktadır. Bu, profesyonel video gözetim sistemlerinde yaygın olarak kullanılan ve geliştiricilerin bir otomotiv kayıt cihazında uyguladığı WDR teknolojisi sayesinde mümkün olmaktadır.

Hareket sensörüne göre kayıt
Gazer F117, yokluğunuzda bile ve motor kapalıyken dahili hareket sensörü sayesinde önemli bir şeyi kaçırmayacaksınız. Bu işlev etkinleştirildiğinde, kayıt cihazı bekleme moduna girer ve yalnızca çerçevedeki hareketlerin algılanması sırasında kaydı sürdürür. Aynı zamanda, Gazer F117, çevredeki duruma bağlı olarak sensörün duyarlılığını daha da ayarlamak için benzersiz bir özelliğe sahiptir. Örneğin, yoğun bir rüzgâr ya da yağmur sırasında, kalabalık yerlerde veya bir arabanın yanında, hassasiyeti düşürmek sensörden yanlış alarmlardan kaçınmanıza yardımcı olur. Araç sessiz ve sakin bir yerde durursa, uyarlanan sensör çevredeki en ufak harekette bile çalışacaktır.

G-sensörlü dosyaların acil korunması
Keskin bir frenleme, döndürme veya darbe sırasında kaydedilen tüm dosyalar, Gazer F117'deki yerleşik G sensörü sayesinde otomatik olarak tekrar yazılmaya karşı korunur. Üstelik sürüş özelliklerine ve yolun özelliklerine bağlı olarak, G-sensörünün hassasiyetini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, DVR kasasındaki "sıcak" düğmesine basarak istenen klibin yeniden yazılmasını önleyebilirsiniz.

Bu durumda, hafıza kartındaki korunan dosyaların sayısını sürekli izlemenize gerek yoktur. Gazer F117'de tüm "acil" videolar toplam SD kart kapasitesinin% 30'unda saklanır. Korunan dosyalar için alan doldurulduğunda,% 30'luk verinin içinde bir devrik üzerine yazma da vardır. Böylece, kayıt memurunun tam çalışması kesintisiz yürütülür ve hareket sırasındaki herhangi bir trafik durumu güvenilir bir şekilde tespit edilir.

Ekipmanın Avantajları
Gazer F117'yi edindikten sonra ekstra bir şey satın almanız gerekmiyor çünkü paket cihazın kullanıma hazır hale gelebilmesi için her şeyi içeriyor. Bu modelin standart donanımı: 
- Aracın ön camına veya torpidoya monte edilmesi için 2 adet değiştirilebilir parça (vakum ve 3M yapışkan bant) yanı sıra güç konektörü ile braketin taban kısmı; 
- Kabinin astarı altında kablonun saptanamayan şekilde döşenmesi için yeterli bir kablo uzunluğuna sahip bir otomotiv güç kaynağı; 
- PC'ye bağlantı için USB kablosu; 
- Orijinal hafıza kartı SD adaptörlü Gazer microSDHC Sınıf 10 16 Gb; 
- Kullanıcının talimatları, kaydedicinin işlevleri ve bağlantı şeması ile ilgili ayrıntılı açıklamaları; 
- Garanti belgesi, uygunluk belgesinin bir kopyası ve yasallığı kısıtlamayan video çekimlerine uymak için iki adet "Video kaydı devam ediyor" etiketi.

Uygunluk belgesi ile yasal koruma
Tüm Gazer DVR cihazları gibi, Gazer F117 modeli de bir uygunluk belgesine sahiptir. Bu belge, kayıt cihazının yasallığını ve güvenliğini ve ayrıca tüm gerçek teknik özelliklerin talep edilenlerle uyumlu olduğunu teyit eder. Bu, mahkemede kanıt olarak değerlendirilmesi halinde video kayıtlarınıza önemli miktarda ağırlık sağlayacaktır.

Model

Gazer F117

Kamera sayısı

1

İzleme Açısı

140°

Maksimum video çözünürlüğü

Full HD (1920x1080)

Önerilen video çözünürlüğü

Full HD (1920x1080)

Sensör Çözünürlüğü

5Мp

Mercek

Açıklık F2.0

Kamerayı döndürme imkânı

Cihazın tamamını döndürebilme

Video parametreleri

H.264, MOV

WDR fonksiyonu

Evet

Mikrofon

Evet

Mikrofon kapatılması

Evet, düğmeye uzun basma ile

Analog video çıkışı (TV out)

Evet

Video çıkışı HDMI

Evet

Mini USB arayüzey

Evet

Dahili ekran

2,7", 960x240

Hafıza kartı desteği

micro SDHC, 32GB kadar

Dahili Bellek

Hayır

Dahil hafıza kartı

Evet, Gazer micro SDHC 16GB + Adapter

Saat ve tarih göstergisi

Evet

Başlıklarda resmi plakaların gösterilmesi

Evet

Güç uygulandığında otomatik açılma

Evet, kayıt modunda

Çevrimsel video kaydı

Evet

Cam montaj tipi

Vakum ve 3М bandı, elektrik kaynağına bağlanma imkanı ile

GPS modu

Hayır

G-sensör

Evet

Hareket sensörü

Evet

Sesli görüşler

Hayır

Görüntüleyici yazılımı

Hayır

Güç

5V, çakmak çıkışlı güç kaynağı

Şarj Edilebilir Pil

Entegre

Ebatlar, mm

99х49х37

Ağırlık, gram

72

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Gazer F117 Full HD Araç Kamerası

 
669,00 TL (KDV Dahil)
74,33 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT