Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Hidrofor Nedir?

Hidroforlar su basıncının yetersiz geldiği yerlerde suyun basınçlandırılmasında kullanılan otomatik pompalar dır. Hidroforlar tek başına kullanılabileceği gibi bazı tesisat sistemlerinde su deposu ile birlikte kullanılabilir.

Evlerde, dairelerde, binalarda, villa, site ve yüksek binalarda şebeke suyunun basınçlandırılmasında yada depodan alınan suyun şebekeye basınçlı bir şekilde gönderilmesini sağlarlar.

Hidroforların Kullanım Alanları Nelerdir?

Hidroforlar, ev ve bahçelerde, müstakil evlerde, villalar gibi küçük alanlarda kullanıldığı gibi az ve çok katlı binalarda, apartmanlarda, okul, hastane, iş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi büyük yapılarda da kullanılırlar.
Arzu edilen basınç ve debiyi sürekli aynı oranda alabilmek ve konforlu su kullanımı için kullanılırlar. Hidroforun uzun ömürlü olması ve sorunsuz kaliteli su verebilmesi için kullanılacak alana göre basınç ve debi hesabının iyi yapılması gerekmektedir.
Kullanım amaçlarına göre hidroforlar
Kullanma suyu,
Yangın söndürme suyu,
Sulama suyu,
Proses suyu hidroforları bulunmaktadır.

Sumak SMJH85 Jet Paket Hidrofor 4 Kat 4 Daire 50 Litre Tanklı Özellikleri Nelerdir?

Bu tip paket hidroforlar, apartmanlarda, villalarda, okul, hastane, fabrika ve toplu konutlarda kullanılan sistemlerdir

Su tüketiminin başladığı anda hidrofor otomatik olarak devreye girer ve su tüketimi bittiğinde otomatik olarak durur.

Evsel kullanım için ideal olan domestik küçük ev tipi hidroforlardır.7 Metreden emiş yapabilme kapasitene sahip bu hidroforlar suyun kabarcıklı olduğu mekanlarda bile maksimum emiş sağlar. Düşük elektrik sarfiyatı ile yüksek basınç istenilen mekanlarda güvenle kullanılabilir. 4 kat 4 daireye kadar olan yapılarda ve bahçe sulama işlerinde kullanılabilen uzun ömürlü hidroforlar dır.

Hidroforlarımız kaliteli malzemelerden toplanmıştır ve bütün testleri yapılıp müşteriye sorunsuz şekilde gönderilmektedir. Bütün ayarları yapılmış sadece tesisat bağlantısı ve elektrik bağlantısının yapılması yeterli olacaktır.  2 yıl garantilidir.

Genleşme tankının ön gaz basıncının 6 ayda bir kontrol edilmesi ve eksilen gazın tamamlanması gerekmektedir.

Hidroforlar da genleşme tankının avantajı az miktarda su kullanımı olduğunda hidrofor devreye girmez öncelikle tankdaki suyu harcar tanktaki su bittiğinde hidrofor devreye girer, bunun avantajı her su kullanımında pompa dur kalk yapmayacağı için daha uzun ömürlü olacaktır. Yani hidroforunuzun genleşme tankı ne kadar büyükse daha çok su depolayacağı için hidrofor unuz daha az yorulacağından daha uzun ömürlü olacaktır.

Sumak SMJH85 Jet Paket Hidrofor 4 Kat 4 Daire 50 Litre Tanklı Teknik Özellikleri Nelerdir?

%100 Yerli Üründür
Hidroforlarımızın ses seviyesi 84 db'in altındadır.
Genişlik (W): 350 mm.
Uzunluk (L): 630 mm.
Yükseklik (H): 720 mm.

Sumak SMJH85 Jet Paket Hidrofor 4 Kat 4 Daire 50 Litre Tanklı Bileşenleri Nelerdir?

Sumak SMJ85 Kendinden Emişli Jet Pompa Monofaze (220V) 0.85Hp ve 50 Litre genleşme tankı birleşimidir.
5 Yollu
Basınç Salteri
Manometre
Fleks Hortum kullanılmıştır

Sumak SMJH100 Jet Paket Hidrofor 4 Kat 6 Daire 50 Litre Tanklı Daire Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hidrofor suyu bir su deposundan alacaksa, depoda su bitme ihtimaline karşı seviye flatörü kullanmanızda fayda vardır. Depoda su biterse ürünü çalışmasını durdurarak motorun arızalanması engeller. Depo dolduğunda hidrofor tekrardan otomatik olarak devreye girer.

Tip kW Hp Voltaj Çalışma Basıncı Debi Tank Hacmi En Boy Yükseklik Daire Sayısı Kat Sayısı
 SMJH 85 0.65 0.85 220 Volt 2-4 Bar 3.5 m³/h 50Litre 350 mm 630 mm 720 mm 4 4

Tesisat Malzemeleri

Hidroforunuz kendisiyle aynı seviyeden yada üst koddan emiş yapıyorsa emiş hattında çekvalf kullanmanız geremektedir. Ayrıcı hidroforun basma hattında da mutlaka çekvaf kullanılmalıdır.

Hidroforunuz kendi seviyesinin altında yani eksi koddan emiş yapıyorsa hava yapmaması için mutlaka klape kullanılmalıdır.

Hidroforunuzun emiş anında suda oluşan pisliklerden zarar görmemesi için pislik tutucu satın alabilirsiniz.

Depo veya kuyunuzda su bittiğinde hidroforunuzun otomatik olarak durması için seviye flatörü satın almanız gerekmektedir. Su seviye flatörü sadece tank veya küreli modellerde kullanılır hidromatlı hidroforlarda flatör kullanmaya gerek yoktur.

Mutlaka ihtiyaç duyacağınız diğer bağlantı elemanlarına da göz atmak için tıklayınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Sumak SMJH85 Jet Paket Hidrofor 4 Kat 4 Daire 50 Litre Tanklı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT