Toplam 119 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kulplar


Dolap ve Çekmece Kulpları Tekzen'de!

Dolap ve çekmecelerinin dizaynına farklı bir hava katan kulp modelleri çeşitli tasarımları şıklığını ortaya çıkarıyor. Özgün ve etkili dizaynlara imza atan Tekzen ürünleri ile sizler de dolap ve çekmecelerinize etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Bakır oksit kaplama ile tasarlanan çekmece kulpu ile mutfaklarınızın estetik duruşunu ön plana çıkarabilirsiniz. Lale, hilal ve çiçek gibi birçok farklı tasarıma imza atan kulp modelleri ile çekmecelerinize özgün bir görünüm katabilirsiniz. Benzersiz bir tarz oluşturmanıza yardımcı olan Tekzen dolap kulpu ürünleri ile de dolaplarınızın güzelliğini ortaya çıkarmaya hazır olun. Hem dolap hem de çekmecelerinize küçük ve etkili dokunuşlar yapan tasarım harikası Tekzen ürünlerini sakın kaçırmayın. 

Tekzen Kulplarının Kullanım Alanları

Her kapı modelinde kolaylıkla kullanılabilen kapı kolları ile evinizde kolay bir kullanıma ulaşabilirsiniz. İstediğiniz odanın kapısına Tekzen ürünlerini kolay bir şekilde takabilirsiniz. Her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, içerisinde bulunan mandalıyla anahtarın kaybolmasını önler ve kapının kilitlenmesini kolaylaştırır. Kapılarda kullanım rahatlığı sunan Tekzen, mutfak dolabı kulpları ile yemek yapmayı çok daha keyifli ve hızlı bir hale getirir. Estetik tasarımlı ürünleriyle mutfak dolaplarınızın güzelliğini ön plana çıkarır. Bununla birlikte mobilya kulpları ile de ev eşyalarınızın güzel duruşunu ortaya çıkarmaya hazır olun. 

Etkili Tasarımlara İmza Atan Tekzen Kulp Modelleriyle Tasarım Şıklığına Ulaşın

Farklı tasarımlara imza atan Tekzen, çeşitli kup modelleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Porselen kulp modelleri evinizin halihazırda var olan parçalarına yepyeni dokunuşlar yapabilmenize olanak tanıyor. Porselen modellerin verdiği estetik duruşa sizler de bu yollar ulaşabilirsiniz. Tasarımlarda estetik bir hava katan ahşap malzeme de bu modellerde başarılı bir şekilde kullanmaktadır. Ahşap kulp ürünleriyle geleneksel bir atmosfer yaratmayı amaçlayan bu ürünler pek çok kullanıcının vazgeçilmezleri arasında. Bir yandan ahşabın verdiği etkili ve ağır duruşu evlerinize Tekzen ile yansıtırken aynı zamanda aradığınız sade duruşu da düz kulp modelleriyle yakalayabilirsiniz. 

Estetik ve Kullanışlı Kapı Aksesuarları Tekzen’de Sizleri Bekliyor

Kapılarınızın güvenli bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan kapı hidrolikleri ile kapıları kolay bir şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz. Etkili bir kullanım katan Tekzen ürünleriyle kapıların tam olarak açılmaması veya kapanmaması sorunundan kurtulabilirsiniz. Aynı şekilde çeşitli dizaynlarıyla karşınıza çıkan kapı stoperleri, evin her odasında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Anahtar veya nazar boncuğu başta olmak üzere çeşitli tasarımlarla sunulan kapı stoper modellerini zevkleriniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Kapı ve mobilya aksesuarları ile evlerinize estetik ve kullanışlı çözümler üretirken Tekzen sayesinde bütçenizi de gözetin. 

Kalite ve Kullanım Rahatlığı için Tekzen’i Tercih Edin

Kapıların kilitlenmesine yardımcı olan çeşitli kilit modelleri ile kendinize güvenli bir alan yaratın. Her modele uyum sağlayan kaliteli Tekzen ürünleri ile kapılarınızı güvenli bir şekilde kilitleyebilirsiniz. Her türlü monte veya tamir işi için kullanabileceğiniz hırdavat el aletleri ise bu tip ürünleri kendi kendinize takabilmenize olanak tanımaktadır. Monte etme aşamasında gerekli olan bağlantı elemanları ile de sizleri buluşturan Tekzen ile kendi evinizi kendi ellerinizle baştan aşağı değiştirebilirsiniz. 

Evinize Farklı Bir Hava Katmak için Tekzen’e Bakın

Tasarımlarıyla farklı ve otantik bir hava katan Tekzen kulp ile sizler de evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Bu alanda öne çıkan Motif Sarkaç Antik kulp modeli eskitme tekniğiyle kaplanarak evlerinize geleneksel bir tarz katmaya hazır. Özgün ve estetik tasarımlara imza atmayı başaran kulp modelleri ile tasarımın güzelliğini evlerinize yansıtabili, uzun yıllar memnun kalacağınız bir ortam yaratabilirsiniz. Hem güvenli hem de estetik kapı kolları ile uyumlu bir ortam sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü Tekzen ürünlerinden siz de hemen şimdi faydalanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT