Cosa Akıllı Kombi Kiti Cosa Akıllı Kit

Ürün Kodu: 2239812

Cosa Akıllı Kombi Kiti Cosa Akıllı Kit

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri
Türkiye'nin yeni akıllı teknolojisi Cosa Akıllı Kombi Kiti ile tanışın!


Cosa, kombinize bağlanarak, evinizin sıcaklığını cep telefonunuzdan yönetmenizi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti'nde geliştirilen akıllı algoritmaları ile evinizin ısınma ve soğuma sürelerini öğrenerek doğalgaz tüketiminizde %30'a kadar tasarruf etmenizi sağlar.


Tasarruf ve Konfor


Cosa'nın Ev, Uyku ve Dışarı modlarıyla gerektiği zaman gerektiği kadar ısınır ve doğalgaz tüketiminizde %30'a varan tasarruf sağlarsınız.
Cosa Ev modunda dışarıda hava kaç derece olursa olsun evinizin sıcaklığını sabit tutar.
Cosa Uyku modunda evinizin sıcaklığını hissetmeyeceğiniz kadar düşürür.
Cosa Dışarı modunda evinizin sıcaklığını yeniden kolayca ısıtabileceği kadar düşürür. Siz de evde yokken tasarruf edersiniz.

Cosa Kontrol


Cosa'nın Ev-Uyku-Dışarı modlarının değişimlerini sağlamak için ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz 4 farklı kontrol yöntemi vardır.
Cosa, akıllı telefonunuzun konum bilgisini kullanarak evde olup olmadığınızı anlar ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan Ev-Uyku-Dışarı modlarının değişimini otomatik olarak yapar.
Haftalık programlama özelliği ile günlük olarak Ev-Uyku-Dışarı modlarının saatlerini seçebilir, böylece Cosa'nın mod değişikliklerini kendi kendine yapmasını sağlayabilirsiniz.
Ev-Uyku-Dışarı modlarını kendiniz seçebilirsiniz.
Kapalı konumuna getirdiğinizde Cosa evinizin sıcaklığını 5° C olarak ayarlar. Böylece uzun bir süre evde olmayacaksanız ya da kış sezonu dışında kombinizi kullanmayacaksınız hem kombiniz kapanmış olur hem de eviniz 5° C altına düşerse tesisattaki suyunuzun donması engellenmiş olur.


Teknik Özellikler


Cosa sıcaklık ölçümünü 0.1 derecelik hassasiyetle yapar. Cosa ile evinizin sıcaklığını 0.5 derecelik hassasiyetle ayarlayabilirsiniz.
Cosa konum bilgisi toplamaz, sadece evinizin çevresinde sizin belirlediğiniz alanın içinde olup olmadığınıza bakarak evde olup olmadığınızı tahmin eder. Bu bilgiyi de tüm gizlilik ilkeleri çerçevesinde korur, kimse ile paylaşmaz.


Kutu İçeriği


Cosa İstasyon 
Cosa Kombi Ünitesi 
Adaptör 
Mikro USB Kablosu 
220V Güç Kablosu 
Kombi Bağlantı Kablosu 
2 Vida, 2 Dübel ve Buton İğnesi 
Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi


Kolay Kurulum


Cosa, kablosuz iletişim ve akıllı kurulum özellikleri sayesinde, evinize kablo çekilmeden üç adımda rahatlıkla kurulur.
1-Cosa Kombi Ünitesi kombiye bağlanır.
2-Cosa İstasyon fişe takılır.
3-Akıllı Kurulum yardımıyla Cosa İstasyon evinizin kablosuz internetine bağlanır. Cosa mobil uygulamaları Android ve iOS için hazırlanmıştır. iOS 7.0 sonrası ve Android 4.0.3 sonrası işletim sistemli tüm telefonlarla kullanabilirsiniz.

Cosa Destek Ekibi


Cosa'nın montaj ve kurulumunu kolaylıkla kendiniz yapabilir, dilerseniz yetkili servisimizi adresinize çağırarak montaj ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.
Her türlü sorunuz ve randevu için 0850 558 0850'den Cosa Destek Ekibi'ne ulaşabilirsiniz.


Uyumlu Kombiler


Cosa, aç/kapa (on/off) kontrollü oda termostatı girişi olan tüm kombiler ile kullanılabilir. Kombilerde oda termostatı bağlantı girişlerinin konumu marka ve modele göre farklılık göstermekle birlikte, genel olarak, kombi içerisinde rahatça ulaşılabilir bir yerde, kısa bir kablo ile uçları birbirine bağlanmış (kısa devre edilmiş) bir klemens şeklinde bulunur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Cosa Akıllı Kombi Kiti Cosa Akıllı Kit

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT