Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Zenfidan Eucalyptus Silver Dollar Yuvarlak Yapraklı Okaliptus


Ürün Özellikleri

Ana vatanı Avustralya olup 6-10 metre boylana bir ağaç türüdür.

Yaprakları açık yeşil - açık mavi renklerde ve küçük ve dal ile bitişik biçimindedir.

Yaprakları mentol kokulu çok yıllık ağaççıklardır.

Derin, su tutma kapasitesi yüksek, fosfor ve azotça zengin toprakları tercih eder.

Uzun sürmemek koşuluyla -7° C’a kadar düşen sıcaklıklara dayanabilir.

Sonbahar kış aylarında bitki kırmızı-yeşil renk tonlarında yaprak yapısına sahiptir.


Anavatanı Avustralya'dır. 6-10 metreye kadar boylanabilen ağaçlardır. Gri ve az engAnavatanı Avustralya'dır. 6-10 metreye kadar boylanabilen ağaçlardır. Gri ve az engebeli bir gövdeye sahiptir. Yaprakları açık yeşil - açık mavi rebklerde ve küçük ve dal ile bitişik biçimindedir. Yaprak boyları 3-7 cm olup, genç bitkilerde yapraklar küçük ve oval, yetişkin bitkiler ise daha uzun ve üçgen formludur. Yaprakları gövdeye yapışık büyür. İlkbahar aylarında beyaz, sarı veya kırmızı çiçekler açmaktadırç. Kış aylarında - 6°C’ye kadar dayanabilirler. Daha düşük sıcaklıklarda donabilmektedir. Özellikle sıcak ve nemli yerlerde yetişmeye uygun bir bitkidir. 

Derin, su tutma kapasitesi yüksek, iyi ayrışıma sahip fosfor ve azotça zengin topraklar en iyi yetişme ortamlarıdır. Tuzluluk derecesi 0-2 (tuzsuz) arasında olması gerekir. Toprak pH sı hafif alkalin (7.1- 7.8) karakterli olması iyi sonuç verir. Normal bir gelişme gösterebilmesi için en az 650 mm lik bir yıllık yağışa ihtiyaç vardır. Uzun sürmemek koşuluyla -7° C’a kadar düşen sıcaklıklara tahammül gösterebilir. Genel olarak geniş aralıklı dikim yapılmalıdır. (3.3x3.5 m., 3x4 m., 4x4 m., 4x5 m)

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Zenfidan Eucalyptus Silver Dollar Bodur Okaliptus, Saksıda

 
77,90 TL (KDV Dahil)
8,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT