Ürün Kodu: 224817

Master Lawn 5'Li Karışım Çim Tohumu 10 Kg / Torba

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri


Master Lawn 5'Li Karışım Çim Tohumu 10 Kg / Torba


Kentsel peyzaj, park ve bahçeler için tasarlanmış harika bir çim karışımıdır.

Susuzluğa dayanıklılığı çok yüksektir. Düzensiz sulama durumlarında avantajlıdır.

Kalitesiz ve tuzlu su kullanılması durumlarında ve bakımsız topraklarda performansı mükemmeldir.

Bilinen pek çok hastalığa karşı çok dirençlidir.

Çok hızlı bir yapılanma gösterir.

İnce yaprak dokusuna sahip zarif bir çim alanı oluşturur.

Güçlü ve derine giden bir kök yapısına sahiptir.

Zorlu şartlara mükemmel dayanım gösterir.

Karışımın içeriğindeki çim türlerinden dolayı gölge alanlara ve soğuklara da dayanıklıdır. Sahil şeridi bölgeler dışında her yerde kullanılabilir.

10 kg. 5M General Mix Dörtlü Karışım Çim tohumu ile 200 metrekare bir alanı ekebilirsiniz.

Tüm kentsel peyzaj uygulamalarında güvenle uygulanabilmektedir. Yoğun şekilde ezilmelere maruz kalan alanlarda dahi mükemmel dayanım gösterir ve çim alanınız bozulmadan yeşil olarak kalır. Karışımdaki bitki tohumları güçlü ve derin bir kök sistemi oluşturduğundan kurak koşullarda bile üstün performans gösterir.

Sıcaklığa, tuzlu ve kıraç topraklara dayanıklı olan bu özel çim tohumu karışımı, ince yapısı ve sık dokusu sayesinde mükemmel bir kaplama ve estetik bir görüntü ortaya koyar.

Master Lawn 5 Mix Beşli Karışım Çim tohumu su kalitesinin düşük olmasını ve yetersiz sulama koşullarını çok iyi bir şekilde tolere eder.  Toplu konut alanları, villa bahçeleri, site bahçeleri gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir.

5M General Mix Beşli Karışım Çim tohumu ürünü aşağıda yüzde olarak oranları belirtilen çim türlerinin tohumları kullanılarak hazırlanmıştır. Çim tohumlarındaki karışımın çeşitliliği, çimin değişik ve olumsuz koşullara dayanıklılığını arttıran bir husustur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Master Lawn 5'Li Karışım Çim Tohumu 10 Kg / Torba

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT