Toplam 431 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Aşılı Meyve Fidanları


Aşılı meyve fidanları kategorisi altındaki birbirinden leziz ve bir o kadar da sağlıklı meyveye Tekzen güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Kayısıdan, elmaya, Frenk üzümünden, yeni dünyaya, ayvadan, hünnapa, kamkattan, mandalinaya değin yüzlerce farklı aşılı seçenekle bahçelerinize tropikal bir hava katacak; en organik en sağlıklı meyveleri kendi ellerinizle yetiştirip toplayacaksınız.


Bahçe ürünleriyle stilinize uygun, en sağlam ve en estetik ürünlerini sizlere sunan Tekzen, asılı meyve fidanı modelleri hem sağlığınıza hem de bütçenize katkıda bulunuyor. Dilerseniz saksı içerisinde evde, balkonda, terasta, dilerseniz de bahçenizde yetiştirebileceğiniz çeşit çeşit meyveyi misafirlerinize ikram edebilir, sofralarınızda tropikal rüzgarlar estirebilirsiniz.


Dünyanın birçok farklı noktasında yetişen ve vitamin deposu olan iştah açıcı meyvelere ulaşmak artık çok kolay. Sera sera, pazar pazar dolaşma çilesine son veren Tekzen, bahçenizi güven ve sağlıklı bir şekilde oluşturma fırsatını sizlere sunuyor. Hazır aşılanmış meyve fidanlarıyla, aşılama derdinden de kurtuluyorsunuz. Aynı zamanda sağlıklı ortamlarda ve uzman kişiler tarafından aşılanan ürünlerimizden en yüksek verimi alırken, Tekzen güvencesiyle sağlığınızı da garanti altına almış oluyorsunuz. İster mağazalarımızdaki satış temsilcilerimizden, isterseniz de sanal marketteki canlı destek hattından ürünleri yetiştirmenin püf noktalarını da almanız cabası.


Fidan çeşitleri arasından en çok verimi alabilmenin yolu öncelikle, bakımlarının zamanında yapılmasından,ve dikim zamanına dikkat edilmesinden  geçiyor. Her meyve ağacının istediği toprak şartlarını sağlamaya, gübresine, sulanmasına ve budanmasına da oldukça dikkat etmek gerekiyor. Ürünlere en uygun fiziki koşulları sağlayarak en yüksek verimi alacağınızı unutmayın. Her ürünün açıklama kısmında, hangi mevsimde dikildiği, hangi mevsimde toplandığı ve hangi iklimsel bölgelere uyumlu olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT