Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Lapins Kiraz Fidanı Çeşidi ve Özellikleri


Kanada’da ıslah edilen, ağaçları kuvvetli ve dik gelişen  ve bu nedenle sık dikime uygun olan bir çeşittir.Lapins Kirazı Erken çiçeklenir, Meyve iri, meyve kabuğu parlak mor, kırmızı rengine sahiptir. Meyve eti açık kırmızı renkte olup sulu  ve tatlıdır. Lapins Kiraz çeşidi çatlamaya oldukça dayanıklı, meyve tutumu çok iyi, aynı zamanda başta 0 900 Ziraat olmak  üzere bir  çok  çeşit için iyi bir dölleyicidir. Kendine verimli olmakla birlikte Bing ve Lambert  çeşitleri bu çeşit için dölleyici olarak önerilebilir. Hasat olumuna Bing  çeşidinden 10-12 gün sonra  gelir.

 Lapins Kiraz Fidanı Yaşı:Gönderimi yapılan fidanların toplama budama,ilaçlama,toplama gibi işlemlerin daha kolay olması için  taç oluşum noktası  aşağıdan yapılmış olup aşı yaşı maksimum 1 veya 2 dir.

Lapins Kiraz Hasat Zamanı:Haziran ayı 2. haftasından sonra hasadı olmaktadır.(Hasat tarihi bölgelere göre değişebilir)

Lapins Kiraz Fidanı Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Her rakıma kolaylıkla dikimi yapılabilir.(Ilıman sahil bandı hariç.)

Lapins Kiraz Fidanı Gönderimi:Özel üretim fidan kutusu.

Lapins Kiraz Fidanı Üretimi:Kiraz fidanı üretiminde yongalı göz , dilcikli aşı veya t göz aşı yöntemleri kullanılmaktadır.

Lapins Kiraz Fidanı Anacı:Klasik anaçlı kiraz fidanları genelde yabani kiraz fidanı çöğürleri üzerine aşılama yapılmaktadır.

Kiraz Fidan Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir

Lapins Kiraz Fidanı Mevsimsel Durumu:Kiraz fidanları yaprak döken bir bitkidir.Kışın size ürünler bir dal parçası gibi gelebilir bu durum sizi üzmesin uç kısmını makas yardımıyla kestiğinizde yeşil dokuyu yani canlı dokuyu göreceksiniz.Baharla beraber fidanlar yeşil yapraklı bir şekilde gelir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Tüplü Lapins Kiraz Fidanı

 
98,33 TL (KDV Dahil)
10,93 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT