Toplam 51 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bez


Tekzen kalitesi ve avantajlarıyla sahip olabileceğiniz mobilya ana başlığı altında bulunan gardıroplar bölümünün içinde yer alan kumaş gardırop kategorisi, geniş ürün yelpazesiyle farklı zevklere hitap ediyor. Ev dekorasyonunda klasik veya modern tarzınızı yansıtabileceğiniz değişik ürünleri inceleyebilir, bütçenize uygun şık gardırop çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

 

Adore Handy, Prado, Rem, Slim, Doğrular gibi güvenilir markaların tasarımlarından oluşan konforlu gardıropların yer aldığı kategoride, ihtiyacınıza cevap verebilecek farklı ebatlardaki ürünleri görme şansını elde edebilir, istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Kategoride yer verilen, çok amaçlı beş raflı veya iki raflı gardırop modelleri, iki veya üç bölmeli gardolap modelleri, evinizde kolayca yerleştirebileceğiniz boyutlarıyla ergonomik bir kullanım sağlıyor.

 

Odanızdaki dağınıklığı toparlayabileceğiniz, dolaplarınızın içinde kullanabileceğiniz dolap düzenleyici organizer çeşitlerini ve hiper portatif gardırop çeşitlerini de bu kategoride bulmanız mümkün. Kumaş gardırop kategorisi içinde bulabileceğiniz ürünlerin dikey, yatay veya oval kapak açılma şekillerini yansıtan modelleri inceleyerek tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Çocuğunuzun odasına veya sizin odanıza dekoratif bir görünüm kazandıracak olan gardıroplar üst kategorisi altında bulunan ürünler arasında, İstanbul temalı, Londra temalı modellerin yanı sıra düz renkli tasarımlar da bulunuyor.

 

Elbiseleri, gömlekleri, ceket ve pantolonları asabileceğiniz geniş iç hacmi ve sağlam askı alanlarıyla; çarşafları, havluları, nevresim takımlarını yerleştirebileceğiniz yüksek ve derin raflarıyla kumaş gardıroplar kategorisindeki ürünler, evinizde derli toplu bir ortam yaratıyor. Ev taşırken kolayca de monte hale getirerek taşınılan evde de yeniden, pratik bir şekilde kurulabilen kumaş dolaplar, az yer kaplaması, rahat taşınabilir olması ve kurulumunun kolay olması daha çok tercih edilmelerini sağlıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT