Toplam 65 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

4 Kapılı


Kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz 4 kapılı gardrop modelleri; Kenyap, Minar, Adore, Alpine ve Tekzen Home gibi markaların ürünleri ile bu kategoride sizlere sunuluyor. Opak ve lake beyazı renklerin sade şıklığını, metalik renklerin canlılığını veya doğal ahşap dokusunun sıcaklığını bulabileceğiniz tasarımlara sahip gardıroplar birinci sınıf kaliteli malzemelerle üretiliyor. Sessiz çalışabilen kapak yapıları ile rahatça kullanacağınız ürünler arasından yüksek ayaklı modelleri seçerek gardrop altı temizliğini de kolaylıkla yapabileceksiniz.

 

Farklı kapak ve çekmece sayılarına sahip geniş ürün yelpazesi sayesinde, kıyafetlerinizi olduğu kadar nevresim ve havlu gibi birçok farklı tekstil ürününü de düzenli bir şekilde muhafaza edebileceksiniz. Modüllü olarak uygulanabilen ve bu sayede size geniş bir tasarım imkanı veren modelleri seçerek yatak odanızın büyüklüğüne uygun çözümler geliştirebilirsiniz. Düz veya köşe modüllerin yerini değiştirerek, çekmeceli modülleri tercih ederek ya da aynalı kapak modülünü kullanarak birçok farklı 4 kapılı gardrop kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kıyafetleriniz için kullanabileceğiniz, hareketli veya sabit olarak bulunabilen geniş rafları ile 4 kapılı gardrop çeşitleri, farklı boyutlardaki ayakkabılarınız için olduğu kadar çanta ve şapka gibi özenle saklanması gelen parçalar için de uygundur. Aksesuarlarınızı, makyaj malzemelerinizi ve katlanabilir giysilerinizi koyabileceğiniz çekmeceli bölümlerin yanında, takım elbise ve pantolon benzeri kıyafetleriniz için geniş ve askılı iç bölümleri olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

 

Gardroplar kategorisindeki, farklı kapı sayısına sahip birçok gardrop tipi arasından seçebileceğiniz Dört kapılı gardrop modellerinin detaylı özelliklerini karşılaştırarak dilediğiniz ürünü seçebilir, Tekzen kalite ve güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT