Toplam 31 üründen, 1-31 arası gösteriliyor.

4 Kapılı


4 Kapılı Gardırop Modelleri

Gardırop modelleri içinde yer alan 4 kapılı dolap, eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Yatak odalarının vazgeçilmez dekorasyon öğesi olarak da öne çıkan gardroplar şık ve kullanışlı seçenekleri ile Tekzen'de sizleri bekliyor!

Gardırop Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elbise dolabı modelleri içinden tercih yaparken öncelikle modüler yapıya sahip olan dolapları seçmeniz önerilir. Böylece pratik bir biçimde sökülüp takılabilen parçalar taşınma ya da yerini değiştirme ihtiyacı duyduğunuzda kolay taşınabilir ve yer değiştirebilir özellikte olur. Az yer kaplayan ve eşya kapasitesi yüksek olan gardrop modelleri, yerden tasarruf sağlarken uzun ömürlü ve dayanıklı olarak kullanılabilir.

Dört kapaklı çekmeceli dolap almak isterseniz, odanızın boyutları göz önünde bulundurularak seçim yapmanız önerilir. Gardırobun uzunluğunun yanı sıra kullanım kolaylığı sunan ve kapak açma sorunu olamayan sürgülü gardıroplarla sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde elbise dolabınızı kullanmanız da avantaj sağlar.

4 Kapılı Gardırop Avantajları Nelerdir?

Çok kapılı olan dolap modelleri sadece giysilerinizin değil onun haricinde bir çok eşyayı saklayabileceğiniz şekilde geniş bir iç hacme sahip olmalıdır. Geniş olmasından dolayı eşyalarınızı, nevresim takımlarınızı, yastık ve yorganlarınızı saklayabileceğiniz 4 kapaklı dolap seçeneği ile tüm eşyalarınızı rahatlıkla organize etmeniz mümkün olur.

Dört kapaklı çekmeceli dolap modelleri içinde kapağı raylı ya da menteşeli olan seçenekler yer alır. Dar alanlar için raylı kapılar kullanım kolaylığı yaratabilir. Tercihe göre iç kapakta dış kapakta yer alan aynalı modeller de seçilebilir.

Gardırop Kullanımı ve Avantajları

Yatak odanızdaki kullanışlı elbise dolabı modeliniz varsa eşyalar ortalıkta olmaz ve odanız sürekli derli toplu bir halde kalır. Bu modellerin içinde yükseklik ve genişliği ayarlanabilen ayarlanabilen raflar kullanım kolaylığı yaratırken çekmeceler ise iç çamaşırı, çorap gibi küçük giysilerinizin konabileceği alanları ile öne çıkar.

Her yatak odasının ihtiyacı olan elbise dolabı modelleri içinden seçiminizi yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte olmasına dikkat etmenizi öneririz. Farklı tasarımları ile farklı zevklere hitap eden ikili üçlü ve daha fazla kapasite seçenekleri bulunan gardıroplar ile yatak odalarınızı hem hoş bir biçimde dekore edip hem de kolayca düzen oluşturabilirsiniz.

En Kullanışlı Elbise Dolapları

Elbise dolabı seçerken ayakkabılarınızdan, iç çamaşırlarınıza kadar, muhafaza edebileceğiniz geniş alanın yanı sıra kirli sepeti, havlular, yastıklar ve kravatlar için ayrı bölmeleri olan modelleri seçebilirsiniz. Klasik gardıropların içinde gömlekleriniz, elbiseleriniz ve tüm kıyafetlerinizi düzgün bir biçimde saklanmasını sağlayan askılık bölümleri mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT