Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

4 Kapılı


4 Kapılı Gardırop Modelleri Uygun Fiyatlara Tekzen'de!

Yatak odaları ve giyinme odaları için son derece avantajlı olan gardırop alternatiflerinin boyutu oldukça önemlidir. Sahip olduğunuz eşya yoğunluğuna göre en uygun olan gardırop ölçüsünü tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. 4 kapılı gardırop modelleri kullanıcıların arzu ettiği eşyaları rahatça sığdırması amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Birbirinden farklı renk ve model alternatiflerinin yer aldığı dört kapılı gardırop alternatifleri, yatak odaları için önemli bir mobilya seçeneğidir. Gardırop modelleri, pek çok giyinme odasında yer alarak kullanıcıların kurtarıcı mobilyalarından biri haline gelir. 4 kapışı gardırop seçenekleri, geniş ölçüsü sayesinde kullanıcılarına çok amaçlı bir kullanım sunar. Elbise ya da takımlar için en ideal ölçülere sahip olan Tekzen 4 kapılı gardırop modelleri eşliğinde, kıyafetlerinizi arzu ettiğiniz biçimde muhafaza etmeniz mümkün hale gelir. İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun 4 kapılı gardırop seçeneklerini bulabilir, eşyalarınızı kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Yatak Odası İçin Kurtarıcı 4 Kapılı Gardırop Modelleri

Gardırop modelleri, elbise dolabı olarak da kullanıldığı için yatak odasında yer alan en kullanışlı mobilyalardan biridir. Gardıroplarda yalnızca kıyafet muhafaza etmek yerine, ayakkabı, battaniye ve yastık gibi eşyalar da muhafaza edilebilir. Gardırop modellerinin birbirinden farklı eşyaları muhafaza etmesini arzu eden kullanıcılar, tercihlerini 4 kapılı gardırop modelleri gibi geniş ürünlerden yana kullanabilir. Ev tekstil ürünlerini de rahatlıkla muhafaza edebilen 4 kapaklı geniş gardırop modelleri, uzunluk, yükseklik ve hacim bakımından birbirinden farklıdır. Bir gardırop modelinin iç tasarımı da kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Çok raflı dört kapılı gardırop seçeneği, küçük çaplı eşyaları muhafaza etmek isteyen kullanıcıların beğenisine sunulur. Ek olarak, raf yerine askılık bölümü geniş olan dört kapılı gardırop seçenekleri, uzun kıyafetlerini muhafaza etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Detaylı tasarımlardan meydana gelen ürün modelleri, birbirinden farklı alternatifler eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de arzu ederseniz model ve tasarımlarına göre farklılık gösteren Tekzen 4 kapılı gardırop modellerini inceleyebilir, oda temasına en uyum sağlayan gardırop modeline uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz.

Geniş Ölçülü 4 Kapılı Gardırop Alternatifleri

Gardırop seçenekleri arasında yer alan 4 kapılı gardırop modelleri geniş hacmi sayesinde kullanıcıların arzu ettiği eşyaları rahatça muhafaza edebilir. Tek kapılı gardıroplar ise çoğunlukla sürgülü model alternatiflerinden meydana gelerek küçük alana sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sürgü kapaklı alternatifleri de bünyesinde barındıran 4 kapılı gardırop modelleri, açık raf tasarımlarına sahiptir. Bu sayede kullanıcıların arzu ettiği eşyaları muhafaza ederek ergonomik bir gardırop deneyimi sunmaktadır. Gardırop modelleri arasında yer alan ürünlerden biri olan 4 kapılı modeller, farklı kapak tasarımları eşliğinde kullanıcıların beğenisine hazır hale getirilir. Menteşe kapaklı dolaplar, giysi asma bölümüne sahiptir. Böylece, uzun giysi asma kısımları sayesinde kıyafetlerin kırışmasının önüne geçilir. Kullanıcılarına daha rahat bir kullanım deneyimi sağlamayı amaç edinen 4 kapılı gardırop alternatifleri, sahip oldukları menteşe kapaklar sayesinde yatak odaları için uygun hale gelmektedir. İç tasarımları da farklı olan gardırop modelleri, geniş raf seçenekleri eşliğinde kullanıcıların zevkine uygun hale getiriliyor. Çok eşya sığdırmak amacıyla satın alınan Tekzen 4 kapılı gardırop modelleri farklı ölçülerden meydana gelir. Bu sayede, odanızın büyüklüğüne göre en uygun olan gardırop seçeneğini tercih edebilirsiniz. Benzer amaçla sıklıkla tercih edilen 6 kapılı gardıroplar da bu alanda oldukça beğeni toplamaktadır.

Farklı Renk ve Model Alternatiflerinden Meydana Gelen 4 Kapılı Gardırop Çeşitleri

Modelleri, iç ve dış tasarımlarına göre değişkenlik gösteren 4 kapılı gardırop modelleri giyinme odasında en çok ihtiyaç duyulan mobilyalardan biridir. Modern tasarımları sayesinde hem genç hem de çocuk odalarında da rahatlıkla tercih edilen bu gardırop modelleri, odada elde edilen temaya uyum sağlayacaktır. Yatak odasında yer alan diğer mobilyalarla bir bütünlük oluşturan Tekzen 4 kapılı gardırop modelleri kapak detaylarıyla da göz doldurmaktadır. Geniş kapılara sahip olan gardırop modelleri, ayna kapaklı detaylar eşliğinde üretilerek yatak odanızda şık bir görünüm oluşturur. Tekzen’de bulunan Dekorister Diva 4 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop Beyaz model, sade tasarım ve rengi sayesinde yatak odanızda ferah bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Geniş ölçülerden meydana gelen gardırop modeli hem çocuk hem de yetişkin odaları için uygundur. Ürün, rengi ve modeli sebebiyle diğer Tekzen mobilya ürünleri ile oldukça uyumlu olacaktır. Şık ve son derece estetik tasarımdan meydana gelen ürün modeli, giyinme odasında sadelik arzu eden tüm kullanıcılar tarafından rahatça tercih edilebilir. Yatak odanıza şıklık katacak ürün modeli, geniş hacmi sayesinde yalnızca kıyafetlerinizi değil, aynı zamanda ev tekstil ürünlerinizi de muhafaza etmenizi sağlayacaktır.

Tekzen Çekmeceli 4 Kapılı Gardırop Fiyatları

Gardıroplar, kaliteli ahşap eşliğinde üretilen modelleri ve modern tasarımı sayesinde kullanıcıların yatak odalarında tercih edeceği mobilyalar arasında yer almaktadır. Geniş iç hacme sahip olan ürünler için tercih edeceğiniz gardırop düzenleyiciler sayesinde gardırobu daha kullanışlı hale getirmeniz mümkün olacaktır. Modern dış detaylar eşliğinde süslenmiş 4 kapaklı gardırop alternatifleri, şık ve estetik detaylardan meydana gelmektedir. Tdesigno Kalki 4 Kapaklı 3 Çekmeceli Dolap Gardırop Elbise Dolabı Beyaz modeli, Tekzen kalitesiyle sunulan ürünler arasında yer alır. Geniş hacme sahip olan ürün modeli, kaliteli malzemeler eşliğinde üretilmiştir. İşlevsel olarak bilinen 4 kapılı 2 çekmeceli gardırop modelleri, kıyafetlerinizi muhafaza etmek amacıyla tercih edeceğiniz mobilyalar arasında yer alır. Detaylar eşliğinde üretilen gardırop modelleri, kullanıcılara yer tasarrufu hizmeti de sunmaktadır. 4 kapılı gardırop fiyatları model, üretim ve tasarım faktörlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin üretimi esnasında tercih edilen ahşap kalitesi de fiyatlandırma açısından önemli bir faktördür. Yatak odasında pratik bir çözüm amaçlı tercih edeceğiniz gardıroplar, geniş raf ve ilave çekmeceler sayesinde pek çok eşyanızı muhafaza edeceğiniz ölçülerden meydana gelir. Siz de Tekzen’de bulunan 4 kapılı gardırop modellerini inceleyerek yatak odanıza en uygun tasarım ve ölçüye sahip olan modellere göz atabilir, ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan 4 Kapılı Gardırop Çeşitleri

Tekzen 4 kapılı gardırop modelleri birbirinden farklı tasarımdan meydana gelmiş kapak şekillerine sahiptir. Sürgülü ya da kapaklı modelleriyle de bilinen 4 kapılı gardıroplar, yatak odasına farklı bir görünüş sağlamak isteyen kullanıcıların da öncelikli tercihi haline gelecektir. Sürgülü gardırop modelleri, doğal ağaç renk tonlarına ve şık tasarımlara sahiptir. Dört kapaktan meydana gelen sürgü kapılı gardırop modelleri, yükseklik, derinlik ve genişlik açısından farklılık gösterir. Yatak odanızdaki diğer mobilyalara da uyum sağlaması amacıyla tercih edilen dört kapılı gardırop alternatifleri, yüksek oranda yer tasarrufu elde etmenizi sağlayacaktır. Gardırop modellerinin tasarımı da evinizin dekorasyonu açısından oldukça önemli bir unsurdur. Bu sebeple yatak odası ya da giyinme odasının temasına uygun bir 4 kapaklı gardırop modelini belirlemek gerekir. Örneğin bez gardırop modelleri özellikle vintage bir dekorasyona sahip evler için son derece idealdir. Her zevke uygun ölçü ve tasarımdan meydana gelen 4 kapılı gardırop alternatifleri, birbirinden farklı detaylara sahip olmasından dolayı kullanıcıların göz zevkine de hitap etmektedir. Hem estetik açıdan hem de kullanışlı olmalarıyla dikkat çeken gardıroplar Tekzen kalitesiyle karşınızda!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT