Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Tek Kapılı


Tek Kapılı Gardırop Modelleri

Sizlerin beğeni ve tercihlerine sunulan tek kapılı dolap modelleri, Tekzen mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de kaliteli, güvenli ve hızlı alışveriş seçenekleri ile sizleri bekliyor. İnternet sitesinde mobilya kategorisinde sizlere sunulan tek kapaklı dolap modellerini, çeşitli fiyat, ebat, renk ve ahşap malzeme seçenekleri arasından rahatlıkla seçebilir ve temin edebilirsiniz.

Tek Kapılı Gardırobun Avantajları Nelerdir?

Tek kapılı gardrop modelleri sahip olduğu ebatlar itibariyle, sizlere çok çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunuyor. İç tasarım olarak da çok kapaklı gardırop modellerine göre farklılıklara sahiptir. Bundan dolayı, sahip olduğunuz tekli gardırop modelini evinizin uygun bir odasında, antresinde, kapalı bir balkonda ya da banyoda kullanabileceğiniz gibi, iş yerinizde ya da ofisinizde de kullanabilirsiniz. Kapladığı alan açısından sizlere avantajlı bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Tekli gardırop modellerinin farklı fiyat, ebat ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Kullanacağınız alana ve bütçenize en uygun olan gardırop modelini, Tekzen internet sitesinde mobilya kategorisi içerisinden, istediğiniz marka ve fiyata göre filtreleyerek bulabilirsiniz. Kullandığınız alana şık ve estetik bir görünüm kazandıracak olan ürününüzü, sizlere verilecek olan kurulum şeması ile rahatlıkla kurabileceksiniz.

Tekli Gardırop Nerelerde ve Ne Amaçla Kullanılır?

Tekzen'in çok farklı ebat, tasarım, fiyat ve renk seçenekleri ile sizlere sunduğu tek kapaklı dolap modellerini, ihtiyacınıza göre evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz antrede ayakkabılık veya askılık olarak, dilerseniz de evinizin kapalı olan bir balkonunda erzak dolabı olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında dolabınızı banyonuza kurarak, havlu, bornoz ya da temizlik ürünlerinizi içerisine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında kullanışlı iç dizaynı sayesinde, odanızda her türlü kişisel kullanımınız için hazırlayabilirsiniz.

Tek kapılı dolap modellerini dilerseniz ofisinizde veya iş yerinizde de kullanabilirsiniz. Tekzen ayrıcalığıyla sizlere sunulan eşsiz tasarımlar sayesinde, kullanacağınız tek kapılı dolaplarınıza dilerseniz dosya veya evraklarınızı yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz de iş yerinizde kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz bir dolap olarak tasarlayabilirsiniz. Çalışma ortamınıza farklı bir hava katacağını düşündüğünüz modeli, çeşitli fiyat ve renk seçenekleri içerisinden tercih edebilirsiniz.

Tek Kapılı Gardıroplarda Ne Tip Malzemeler Kullanılmıştır?

Tek kapılı gardırop modelleri, Tekzen ayrıcalığıyla sizlere sunulan diğer tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Gerek ahşap parçalar gerekse metal aksesuarlar, aldığınız ürünü güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilmeniz amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Kendisini mobilya sektöründe kanıtlamış, kaliteli markaların ürettiği gardıroplar, dayanıklılık ve estetik duruş gibi özellikleri beğeninize sunmaktadır.

Tekli gardırop modelleri, diğer tüm mobilya gruplarında olduğu gibi, sizlere demonte (kurulumsuz) bir şekilde teslim edilmektedir. Üretim aşamasında bu durum göz önünde bulundurularak, sizlerin kurulum aşamasını rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz yapıda ve kalitede malzemeler tercih edilmiştir. Hem estetik duruş hem de dayanıklılık sunan parça ve aksesuarlar, son derece kullanışlıdır. Dolap ebat ve modeline en uygun ahşap malzemeler seçilmiş olup, yardımcı aksesuarlar da ahşap malzemelerin estetik yapısına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Tek Kapılı Gardırop Modelleri Ne Kadar Dayanıklıdır?

Seçeceğiniz modele en uygun kalitede malzemelerin kullanıldığı gardıroplar, üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Rahat ve estetik bir kullanışla birlikte, sizlere dayanıklı ahşap malzemeler ve 1. sınıf bağlantı sistemleri de sunulmaktadır. Mobilyanız için üretim aşamasında tüm detaylar düşünülmüş olup, her türlü kullanım alanınıza uygun olarak tasarlanmış, zemine zarar vermeyecek elastik pabuçlar tercih edilmiştir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT