Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Sürgülü Dolap Modelleri

Gardolaplar, günlük hayatta kurtarıcı niteliği taşımanın yanı sıra dekorasyon bakımından da yatak odalarının modası geçmeyen mobilyaları arasında bulunuyor. Sürgülü gardırop modelleri, raylı sistemi sayesinde ergonomik bir kullanımın yanı sıra yer bakımından da küçük ortamlara avantaj kazandırıyor.

Sürgülü Dolap Nasıl Kurulur?

Sürgülü dolap modelleri, kaliteli malzemeden üretilmelerinin yanı sıra verimli ve uzun süreli kullanım için uygundur. Elbise dolabı modelleri size demonte bir şekilde gönderilir. Buna rağmen kurulumu için gerekli olan şema ürün ile birlikte gönderilir. Demonte olan parçalar kolay kurulum şemasında gösterildiği gibi basit ev aletleri ile monte edilir. Bunun yanı sıra daha pratik ve hızlı kurulum için şarjlı el matkabı da tercih edebilirsiniz. Dolaplar dayanıklı malzemeden üretildiği için montaj esnasında herhangi bir hasar ile karşılaşmazsınız.

Sürgülü Dolap Nasıl Sökülür?

iki kapılı sürgülü dolap modelleri fonksiyonel yapıları sayesinde her yatak odasında rahatlıkla kullanılabilir. Dolabın başka bir noktaya transferi esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına sökülmesinde yarar bulunuyor. Bağlantı noktalarında bulunan vidaların ve menteşelerin tornavida ya da şarjlı matkap yardımı ile çıkarılması dolabın sökülmesinde önemli yer tutar.

Bağlantı noktalarının her biri söküldükten sonra mutlaka parçalar için bir numaralandırma ya da isimlendirme yapılmalıdır. Böylece yeniden montaj yapılacağı sırada yanlış montaj probleminin önüne geçilebilir. Sürgülü gardrop modelleri, aynalı ise demonte işlemine bir kat daha önem vermekte yarar var.

Sürgülü Dolap Kapakları Nasıl Nasıl Takılır?

Sürgülü gardrop kapaklarının montajı esnasında tavan ve yerde bulunan eğime dikkat etmek gerekir. Aksi halde dolaplar çalışma esnasında ses yapabilir. Dolap kapaklarının teraziye alınarak monte edilmesi de doğru montaj ve kapakların sorunsuz açılıp kapanabilmesi için hassasiyet gösterilmesi gereken konuların başında geliyor.

Sürgülü kıyafet dolabı kapakları montajı esnasında kapakların raylı sisteme tam anlamı ile oturtulduğundan emin olmalısınız. İhtiyaç halinde dolapları yeniden demonte ederek ölçüleri dahilinde başka bir noktaya monteleyebilirsiniz. Sürgülü kapaklar açılıp kapanırken zorlanıyorsa vidalarının yeniden kontrol edilmesi gerekir ve ray sistemlerinin deforme olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Her İhtiyaca Uygun Dolap Seçenekleri

Sürgülü dolap modelleri, geniş iç hacmi ve bölmeli yapısı ile pek çok eşyayı alabilme kapasitesine sahiptir. Model çeşitliliğinin yanı sıra renk çeşitliliği ile de yatak odalarına dekor açısından zenginlik kazandırıyor. Tercih ederseniz montaj hizmeti alarak da kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT