Toplam 137 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Sürgülü


İhtiyacınıza uygun Sürgülü Gardırop modellerini, Gardıroplar kategorisinde bulabilirsiniz. Tekzen güvencesi ve kalitesi tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi sürgülü gardıroplarda da sizleri sonuçsuz bırakmamaktadır. Kurulumu en az kullanımı kadar kolay olan portmanto, kapaklı sürgülü, klasik sürgülü modeller, ağırlıklı olarak beyaz ve kahve tonlarında üretilmektedir.

 

Sürgülü gardırop ürünlerinin sürgü düzeni, bulunduracağınız kıyafetlerin, nevresimlerin ve diğer ev gereçlerinin kategorik olarak rahatlıkla sıralayabileceğiniz, dolabın içinden taşmayacağı şekilde sizlere sunulmaktadır.

 

Tekzen uzmanlığı ve güvenilirliği ile bu kategoride; sadece sürgülü gardırop modellerinde Alpino Alvin, Minar Modena, Vizyon, Alpino Capellamarkalarını, sürgülü kapaklı gardolap modellerinde Kenyap 816643 Same 3 Kapılı Sürgü Kapaklı Gardırop, Adore Sürgü Kapaklı Gardırop Noce-Lake, Adore Ayna Sürgü Kapaklı Gardırop Noce-Lake Beyaz markalarını, sürgülü portmanto çeşitlerinde Minar White Sürgülü Portmanto markalarını, sürgülü dolap-gardırop aramasında da birbirinden farklı modelleri bulabilirsiniz.

 

Sürgülü gardrop modellerinde görebileceğiniz kapaklı bölümler raf tipi mobilyayı tek kapakta önünüze açmaktadır. Kapaklar içindekileri hem size hem de evinizi ziyarete gelen misafirlerinize saklı tutar. Tekzen sürgülü gardrop modellerinin kapakları kapanırken gürültü çıkarıp sizi rahatsız etmez.

 

Sürgülü gardolap çeşitlerini araştırırken mobilyanın kullanım koşullarına, sürgü özelliğine, kapak, raf, askılık ve diğer önemli unsurlarına dikkat ederek, özellikle Tekzen kalitesini ve güvencesi doğrultusunda seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

 

219,90 TL - 1169,90 TL arasında değişen Tekzen sürgülü gardolap fiyatları ise her bütçeye uygundur. Sürgülü gardırop alternatifleri her kesimin kullanım şartlarına göre üretilirken; fiyatları da ürünün büyüklüğü, içeriği ve hacmine göre ayarlanmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT