Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Sürgülü


Sürgülü Gardırop Modelleri Tekzen’de!

Yatak odalarında bulunan gardıroplar kıyafetlerinizi muhafaza etmenize yarar. Bu ürünler, gün geçtikçe daha ergonomik hale getirilmiş ve sürgülü modeller ortaya çıkmıştır. Sürgülü gardırop modellerinde özel raylı bir sistem kullanılarak hem kullanım kolaylığı sağlanır hem de dolap kapağının yarattığı yer israfını önler. Bir başka avantajı ise dolap kapaklarının etraftaki nesnelere çarpması gibi durumları ortadan kaldırmış olur. Kaliteli raylı sistemi sayesinde eskime yapmadan uzun süreli kullanım sunar. Ses ve takılma yapmadan rahatça kullanılabilir. Tekzen gardırop modelleri açısından geniş bir skalaya sahiptir.

Sürgülü Gardırop Modelleri Nelerdir?

İç ve dış tasarım olarak birbirinden farklı modern tasarımlara sahip gardırop modeli bulmak mümkündür. Boyut olarak da pek çok seçenek bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesinden odanıza en uygun tasarımdaki ve boyuttaki gardrobu tercih edebilirsiniz. Modellerin içinde bulunan askılıklar, çekmeceler ve raflar değişkenlik gösterebilir. Sizin için en rahat kullanımı sunan ürünü seçerek kullanım kolaylığına erişebilirsiniz. Ayrıca, 5 kapılı gardırop gibi bazı dolap seçeneklerinin dışında boy aynası da bulunmaktadır. Bu da hem tasarım hem kullanım olarak kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Zenio Apollon 160 cm Sürgülü Aynalı Gardırop – Beyaz seçeneği oldukça sık tercih edilmektedir. Benzer şekilde 2 kapılı gardırop alternatifleri de kompakt yapılarıyla her evde kullanılabilen modeller arasında yer alır.

Sürgülü Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yatak odanızda ya da evinizin başka bir bölümünde kullanmak üzere bir gardırop alırken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bunlardan ilki dolabın boyutudur. Odanızda dolap için ayırdığınız yerin boyutuna ya da kullanım ihtiyacınıza uygun ürün tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra odanızın dekoratif temasına uygun olmalıdır. Renk ve materyal olarak odanızla dekoratif bir bütünlük sağlamalıdır. Bu alanda öne çıkan yüksek kalite sağlam ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen 6 kapılı gardırop modelleri uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Bütçenize ve zevkinize en uygun gardırop modellerine hemen şimdi Tekzen’den ulaşabilir, dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Kolay Kuruluma Sahip Gardırop Seçenekleri

Bir gardrobun kolay kurulup sökülebiliyor olması pratiklik açısından önemli bir detaydır. Demonte şekilde elinize ulaşan gardırop modelleri kurulum şemasından yararlanılarak kolay bir şekilde monte edilebilir. Kurulum sırasında şarjlı el matkabı kullanarak kurulumu daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 3 kapılı gardırop modelleri dahi geniş yapılarına rağmen oldukça kolay bir kullanım süreci sunabilmektedir. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretildiği için kurulum sırasında ürün hasar görmez. Sürgülü dolap seçeneklerinde dolabın raylı sisteme tam olarak oturduğundan emin olunmalıdır. Tam oturduğunu kapakları hareket ettirirken zorlanma ya da ses olmamasından anlayabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Gardırop Modelleri Tekzen’de

Özel tasarımlara sahip sürgülü elbise dolapları farklı renk ve model seçenekleri sunmaktadır. Odanıza en iyi şekilde uyum sağlayan gardırop ile estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz. 4 kaplı gardırop gibi askılı alanı daha geniş olan modellerden tercih ederek gömlek, elbise ve ceketler için ekstra alan yaratabilirsiniz. Eğer çekmeceleri daha sık kullanıyorsanız fazla çekmeceli modellere göz atabilirsiniz. Raf ve dolap kapağı sayısını da ihtiyacınıza uygun seçebilirsiniz. Zenio Defne 160 cm Beyaz Sürgü Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop bu kategoride en sık tercih edilen ürünlerden biridir.

İhtiyacınıza Göre Sürgülü Gardırop Seçenekleri

Evlerde ve ofislerde kullanılabilen gardırop modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun seçeneği Tekzen’de bulabilmeniz mümkündür. Az eşyanız varsa ya da odanız küçük ise daha minimal modellerden birini tercih edebileceğiniz gibi pek çok eşyanızı sığdırabileceğiniz, geniş iç hacme sahip daha büyük modellere yönelebilirsiniz. Dolaplar daha organize bir kullanım sunmak için kapaklar ile bölmelere ayrılmıştır. Tek kapılı gardırop modelinden 8 kapılı gardıroba kadar ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan ürünü bulabilirsiniz. Sürgülü dolap modelleri yenilikçi tasarımları ile yerden tasarruf ve kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT