Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Balatlı BLT-TM-GD490-1 Toprak Burgu Makinesi

Teknik Özellikler:
Net Ağırlık: 9 kg
Brüt Ağırlık: 11 kg
Burgu uzunluğu: 80 cm
Burgu Çapı: 150 mm
Yakıt Tank Kapasitesi: 1200 ml
Sıkıştırma Oranı: 30:1
Karıştırma Oranı: 25:1
Silindir Hacmi: 49 cc
Motor Gücü: 65 kW / 6500 rpm
Motor Tipi: IE44F-5A

Kutu içinde: 150 mm 80 cm Ucu ile birlikte verilmektedir 


BALATLI BLT-TM-GD490-1 49CC TOPRAK BURGU MAKİNESİ 2 Devirli motorlar özel yüksek bir güçle donatılmışlardır, bu nedenle bilinen marka 90 oktan değerinin altında olmayan normal veya süper benzin kullanımını öneriyoruz. Kullanılacak benzinin tipi (Kurşunlu veya Kurşunsuz) yerel kanunlarca düzenlenir. Bu kanunlara riayet edilmelidir. Bunlara uyulması zorunludur. Benzin, yağ ve karışımı uygun kaplarda koruyun. Karışımı hazırlarken yalnızca 2 devirli motorlar için özel yağ kullanınız. Karışımı yakıt doldurmadan önce iyice karıştırınız. Yakıt ikmalini daima motor kapalıyken ve ateşten uzak bir yerde gerçekleştiriniz.

Çalışma Önlemleri
Daima güvenlik önemlerine uyun. Burgu makinesi sadece toprak delmek için kullanılmalıdır. Motorlu deliciyi sabit destekle sabitlemeyiniz. Burgu makinesi güç transmisyonuna, üretici firma tarafından belirtilenlerin dışında bir alet takmak veya böyle bir uygulama yapmak yasaktır.

Dikkat!
Çalışma esnasında delici ucun toprakta sert bir nesneye(taş, kök vs.) rastlaması halinde, direnç kazanmak amacıyla kulpu her iki elinizle ve sağlam şekilde tutunuz.
Toprak Burgu Makinesi Bakım Muhafaza

Hava Filtresi: Her 8 saatte bir kapağı ve filtreyi çıkartınız. Filtre benzinle yıkanmalı ve tekrar takılmadan önce kurutulmalıdır.

Yakıt Filtresi: Belirli aralıklarla yakıt filtresinin durumunu kontrol ediniz. Aşırı toz birikmesi halinde filtreyi değiştiriniz. Kirli ve tozlu filtre motorun çalışmaya başlamasını zorlaştırıp motorun verimini düşürebilir.

Cihazın çalıştırılması: Çalıştırma tertibatının soğutucu kısmını temiz ve yabancı maddelerden arındırılmış şekilde tutmak için bir fırça veya tazyikli hava kullanınız. Çalıştırma aksamını hayvan yağı ile periyodik olarak yağlayınız. (Motor yağı ve benzeri yağlar kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu tür yağlar tozu ve toprağı kolayca toplar.)

Motor: Silindir kanatçıklarını belirli aralıklarla fırça veya basınçlı hava ile temizleyiniz. Silindir üzerindeki kir birikimi aşırı ısınmaya neden olarak motorun işleyişine zarar verebilir.

Buji: Belirli aralıklarla bujinin temizlenmesi ve elektrot mesafelerinin kontrol edilmesi önerilir.

Uç: Delici ucunun durumunu devamlı olarak kontrol ediniz. Saban demir ucunu  ve delme ucunu düzenli olarak kontrol ediniz. Aşınırsa keskinleştiriniz veya değiştiriniz.

Redüksiyon Dişlisi: Her 100 Çalışma setinden sonra, redüksiyon dişlisindeki gres yağını değiştiriniz.

Muhafaza:
Yukarıda belirtmekte olan bakım kurallarına uyunuz. Burgu makinesini iyice temizleyerek metal aksamlarını yağlayınız. Paslanmasını önlemek için delici ucu çıkarın, temizleyin ve yağlayın. Yakıt deposunu boşaltarak, kapağını kapatınız. Bujiyi çıkarınız, silindire biraz yağ dökünüz. Çalıştırma ipini çekerek krank milini döndürün ve yağın dağılmasını sağlayınız. Bujiyi yeniden monte ediniz. Motorlu tırpanı kuru ve serin yerde, tercihen yere temas etmeyecek şekilde yukarıda bir yerde muhafaza ediniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Balatlı BLT-TM-GD490-1 Toprak Burgu Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT