Toplam 29 üründen, 1-29 arası gösteriliyor.

Ahşap Desenli Duvar Kağıtları


Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarları kaplayarak dış etkenler koruyan aynı zamanda dekoratif özelliğe sahip olan duvar kağıtları iç mekanlara estetik katan ürünlerdir. Ev tekstil ve dekorasyonu kategorisi içinde yer alan farklı özelliklere sahip ürünler içinde ahşap desen gibi seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı ve Kullanım Alanları

Desenli duvar kağıtları evlerin dışında, iş yerleri, cafe restoran gibi iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Son dönemlerde oldukça moda olan ahşap desenli ürünlerin yanı sıra odun desenli duvar kağıdı modelleri de bulunduğunuz ortama sıcaklık ve doğallık katmayı başarmaktadır.

Çok sayıda farklı renk ve tasarım seçeneği bulunan modeller içinden kullanmak istediğiniz alanın dokusuna uygun olanı belirleyebilirsiniz. Zevkinize uygun olan duvar kağıdı modelini seçtikten sonra pratik bir biçimde uygulayarak kullanacağınız alana renk ve şıklık katabilirsiniz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı İle Salon Dekorasyonu

Salon duvarlarını renklendirmek için güzel bir alternatif olan kütük desenli duvar kağıdı modelleri sıcak bir salon dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olabilir. Geniş duvarları renklendirmek için kullanacağınız duvar kağıtlarını, tüm duvara ya da televizyonun arka kısmında kalan duvara uygulayarak salonunuza hareketli bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Duygu dolu, sıcak ve rahatlatıcı etkiye sahip bir salon dekorasyonu için ahşap desenli duvar kağıtları en doğru seçim olacaktır. Salonunuzun atmosferini tamamen değiştirecek olan ahşap desenli duvar dekorasyonu ile country bir tarz yaratabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev duvar kağıtları modelleri içinden seçiminizi yaparken mobilyalarınız ve yer döşemeleriniz ile uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Odanızın genişliği, duvarların yüksekliği ve ışık alma durumuna göre açık renk ya da koyu renk modeller seçebilirsiniz. Küçük bir oda için koyu renkler odanızı daha karanlık gösterecektir.

Salonlarınıza değişik bir hava katan duvar kağıtları, kolay uygulanması ve silinerek kolayca temizlenebilir özelliklere sahip olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda ıslak ya da kuru zeminlerde kullanabileceğiniz modellerin yanı sıra boyanabilir özelliğe sahip olan duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları?

Odalarınızın veya salonlarınızın dekorasyonu için vazgeçilmez unsurlardan biri olan ev duvar kağıtları birbirinden farklı modellerle yer alıyor. Dilediğiniz renk ve motifleri seçebileceğiniz kategoride, hem fiyat hem de tasarım olarak farklı duvar kağıtlarını satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT