Toplam 40 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çiçek Desenli Duvar Kağıtları


Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Ev tekstili ve dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından birisi duvar kağıtlarıdır. Siz de Tekzen kalitesiyle, ev tekstil & dekorasyonu altındaki duvar kağıtları başlığından ürünlere ulaşabilirsiniz. Çizgili ve çiçekli duvar kağıdı seçeneklerinden seçip uygulayabilir, yaprak desenli duvar kağıdını kullanarak değişik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Duvar Kağıdının Dekorasyona Etkisi

Mekanlarınıza farklı bir enerji ve hava katmak için kullanacağınız Tekzen duvar kağıdı modellerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Klasikten üç boyutlu desenlilere uzanan geniş seçenekleriyle ev ve ofisinizin duvarlarına tarzınızı yansıtabilir, desenli duvar kağıtları ile bambaşka dünyalara geçebilirsiniz. Duvar kağıdının dekorasyon için en önemli etkilerinden birisi de küçük dokunuşlar ile duvarınızda etkisi büyük olan değişimlerdir.

Örneğin, dar alanlarınızda kullanacağınız uygun geometrik desenli duvar kağıtları ile ortamı olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Büyük mekanlarda ise koyu renkli ve büyük desenli duvar kağıdı tercihiniz sıcak bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Neden Çiçek Desenli Duvar Kağıdı?

Yaşam mekanlarınızda tercih edeceğiniz çiçekli desenli duvar kağıtları birbirinden şık ve güzel çeşitleriyle duvarlarınıza renk katacaktır. Çiçekli, ağaçlı ya da yaprak desenli gibi farklı çeşitleri olan duvar kağıtları bulunduğunuz ortama çiçeklerin huzurunu taşıyacaktır. Salonunuzda tercih edeceğiniz yaprak desenli duvar kağıdı sayesinde yeşilin ferahlığını tadacaksınız.

Örneğin, yemek masanızın arkasında masa ve aksesuarlarınıza uygun tonlarda kullanacağınız bir duvar kağıdı kaplaması mekana derinlik katacaktır. Ofisinizde tercih edeceğiniz tasarım ve sanat temalı duvar kağıdı ile de misafirlerinizi hoş bir manzara ile karşılamanız mümkün olacaktır.

Duvar Kağıdı Yapıştırma ve Sökülmesi

Duvar kağıdı uygulaması yapılırken ilk yapılacak işlem duvarınızın hazırlanmasıdır. Duvar kağıdının iyice yapışabilmesi için zeminin pürüzsüz ve temiz olması gerekmektedir. Duvar kağıdını belirlediğiniz noktalardan hava kabarcığı kalmayacak şekilde yapıştırarak işlemi tamamlamış olursunuz. Eğer çiçekli duvar kağıdı gibi desenli seçimleriniz oluyorsa desenlerin ek yerlerinin denk gelmesine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Duvar kağıdını zahmetsiz bir şekilde ve zemine zarar vermeden sökmek için, sıcak su ile sulandıracağınız özel bir ürün kullanmanız gerekmektedir. Eğer sökme işlemi bu yöntemle tamamlanmıyorsa buharlı duvar kağıdı sökücü kullanmayı deneyebilirsiniz. Ev duvar kağıtlarını sökmek için bir uzmana başvurabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Temizliği Nasıl Olur?

Duvar kağıdı temizliği hafif nemli bir bezle yapılabilir. Eğer kullandığınız kağıt çiçek duvar kağıdı gibi desenlere sahipse renk soldurucu özelliği olmayan deterjanlar ya da renk bırakacak özelliği olmayan bezler kullanmaya dikkat etmeniz gerekecektir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT