Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

3Boyutlu Duvar Kağıtları


Üç Boyutlu Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonunda duvar kağıtları sıklıkla tercih edilmektedir. Hayal gücünü zorlayan, zengin bir duruşa sahip olan 3 boyutlu duvar kağdı örnekleri ise ortamdaki görsel detaylara vurgu yapmak isteyenlerin tercihlerini belirleyen ürünler arasındadır.

3 Boyutlu Duvar Kağdı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gekenler

Duvar kağıdı modelleri arasında pek çok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Seçenekleri elemek için öncelikle duvar kağıdının hangi ortamda kullanılacağını belirlemek gerekir. Ev duvar kağıtları seçimi yapılırken alanın genişliğinde ışık alma oranına kadar her detaya dikkat etmek gerekir. Doğal ışık kaynağının az olduğu ortamlarda açık tona sahip ürünlerin tercih edilmesi ortamın aydınlık kalmasını sağlayacaktır. Geniş ortamlarda ise aynı model içerisinde birden fazla renk tonunun kullanıldığı seçenekler de rahatlıkla tercih edilebilir.

Duvar Kağdı Dekorasyon Fikirleri

Duvar kağıdı, kullanışlı özelliği ve şık desenlere sahip olması nedeni ile hemen hemen her ortamda tercih edilen bir dekorasyon ürünüdür. Geniş ortamlarda kullanılacak olan duvar kağıtları için büyük desenlere sahip modeller tercih edilebilir. Dramatik desenli modeller, daha fazla karakter barındırdığından salon bölümünde kullanımı uygun olabilir.

Yatak odasında tercih edilecek 3 boyutlu duvar kağdı örnekleri arasında ise daha yumuşak geçişlere sahip romantik desenler bulunmakta. Mavi ve yeşil tonların insanı sakinleştirici ve çalışmaya teşvik edici özelliği düşünülürse bu tonlar çalışma odalarında kullanılabilir.

Duvar Kağdı Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Desenli duvar kağıtları, estetik bir özelliğe sahip olmanın yanısıra kullanım olarak da oldukça rahattır. Desenli ya da desensiz duvar kağıtlarının bakımı için ise sadece nemli bir bez yeterli olacaktır. Tercihe göre duvar kağıtları boyanabilir. Özellikle desenli modellerde, boyama ile estetik bir duruş elde etmek mümkündür.

Dayanıklı duvar kağıdı dahi silinerek temizlendiğinde bir süre sonra yıpranmaya maruz kalabilir. Ürünlerini daha uzun süre canlılığını koruyarak kullanmak isteyenler elektrik süpürgesi ile de temizleyebilir. Elektrik süpürgesine yumuşak uçlu bir fırça takarak düşük ayarda duvarları süpürmek kağıt üzerinde birikmiş olan tozu ortadan kaldıracaktır.

Duvar Kağıtlarının Kullanım Alanları

Ev tekstili&dekorasyonu ürün grubu içerisinde yer alan duvar kağıtları, iç mekanlara hareket kazandıran önemli parçalar arasında yer alır. Ürünler ev ortamının yanısıra restoran, otel ve cafelerde de tercih edilmektedir. Birbirinden zengin model ve renklere sahip duvar kağıdı modellerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT