Toplam 100 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çizgili Duvar Kağıtları


Çizgili Duvar Kağıtları Kategorisinin Çok Satanları

Çizgili Duvar Kağıdı Çeşitleri

Yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm katmak için duvarlarınızın tamamında ya da bir kısmında duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Gittikçe çeşitlenen duvar kağıdı modelleri dilediğiniz tasarımı bulmanızı da kolaylaştırıyor. Yapışkanlı duvar kağıdı ise kolay uygulama özelliği ile öne çıkıyor.

Çizgili Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Bir mekana girildiği zaman her zaman ilk göze çarpan duvarlardır. Duvarlar ne kadar düzgün görünürse dekorasyonun geneli de o kadar çarpıcı olur. Geometrik formlardan hoşlananlar gri çizgili duvar kağıdı veya siyah beyaz çizgili duvar kadığı tercih ederek bu formu rahatlıkla yakalayabilirler.

Modern görüntüsü ile son yılların en çok tercih edilen çizgili duvar kağıtları bütün duvarlara uygulanabileceği gibi sadece tek bir duvarda ya da karşılıklı cephelerde kullanılabilir. Kullanım yoğunluğu tamamen kişisel zevke bağlı olarak değişir.

Çizgili Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Duvar kağıdı uygulamasına geçmeden önce alt zeminin tamamen pürüzsüz olmasına dikkat edilir. Eğer zeminde bozukluk varsa bunlar giderilir. Alçı ya da bir başka dolgu malzemesi kullanılarak düzeltilen zemin zımparalanır, temizlenerek tozdan arındırılır. Yapışkanlı duvar kağıdı kullanılacaksa ekstra bir yapıştırıcıya ihtiyaç olmaz.

Duvar kağıdı kendinden yapışkanlı değilse kağıt yapıştırıcısı kullanılır. Kağıtlar zemine düz ve altında hava kalmayacak şekilde uygulanır. Çizgili duvar kağıtlarında ek yerlerinin doğru bir şekilde birleştirilmesi büyük önem taşır. Çizgilerin birbirini takip etmesine dikkat etmek gerekir.

Dayanıklı ve Solmaz Renkler

Renkli duvar kağıtları ihtiyaç olduğunda temizlenebilir özelliğe sahiptiler. Yumuşak bir bez ile duvarlar temizlenebilir. Kağıdın üretiminde kullanılan boyalar uzun süre solma yapmaz. Kağıtların renklendirilmesinde kullanılan boyalar insan sağlığına zarar vermeyecek ürünlerden seçilmiştir.

Duvarlarında farklılık arayanlar için en ideal seçeneklerden birisi de siyah beyaz çizgili duvar kağıdı kullanmak olacaktır. Uygulandıkları ortama farklı bir boyut katan bu kağıtlar ile dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. İş yerlerinden evlere, çocuk odalarından salonlara, mutfaklardan hollere kadar geniş bir alanda kullanım şansı bulunur.

Yaşamınıza Fark Katın

Tekzen Ev Tekstili ve Dekorasyonu kategorisinde bulabileceğiniz renkli duvar kağıtları ile yaşadığınız alanların havasını değiştirin. Tek yapmanız gereken duvarlarınızın ölçüsünü belirledikten sonra zevkinize en uygun olan kağıdı seçmek ve online alışveriş imkanı ile satın almak.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT