Toplam 70 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı


En Şirin Çocuk Odası Duvar Kağıtları Tekzen’de!

Ev dekorasyon ürünleri içerisinde karşınıza çıkan çocuk odası duvar kağıtları, birbirinden şirin modelleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Farklı tema seçenekleri ile sizleri eğlenceli bir yolculuğa çıkaran çocuk duvar kağıdı ürünleri, çocuk odalarını güzelleştirmek için doğru bir seçim olur. Duvarları renklendiren ve estetik bir görünüm kazandıran bu ürünler; taç, fiyonk, çizgi, balon, araba, kalp, kelebek ve daha birçok desenlerle bir araya gelerek beğenilerinize sunulur. Çocuk odaları için desenli duvar kağıdı modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Çocuk Odası Duvar Kağıtlarının Özellikleri

Çocuk ve bebek duvar kağıdı modelleri, desenlerinin yanı sıra yapısı ile ilgili özellikleriyle de ön plana çıkar. Çocuk odası için üretilen duvar kağıtları, güvenilir sertifikalar ile onaylıdır. Sağlığa zararlı materyal içermeyen bu ürünler, silinebilir olma özellikleriyle kullanışlı bir deneyimi beraberinde getirir. Duvar sticker modelleri ile zenginleştirilebilen kağıt yapısı, uzun ömürlü bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Kolay bir şekilde uygulanabilmesiyle beğenilerinizi kazanan bu ürünler, farklı tema seçenekleriyle her dekorasyona uyum sağlar.

Çocukların Hayal Gücünü Geliştiren Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuk odası duvar kağıtları, çocukların hayal gücünü geliştiren görünümleri ile benzersiz bir dekorasyon oluşturabilmenize yardımcı olur. Sevimli hayvanlı, bulutlu, kelebekli, çiçekli duvar kağıdı ve daha birçok seçenek; ilgi çekici renk tonlarıyla göz doldurur. Yıldızlı duvar kağıdı modelleri, çocukları gökyüzünde keyifli bir yolculuğa davet ederken sevimli hayvanlı modeller, çocukların orman maceralı oyunlarına eşlik eder. Ay, yıldız ve bulutlu duvar kağıdı; özellikle bebeklerin sakinleşmesini ve huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bebek, kız çocuk ve erkek çocuk duvar kağıdı modelleri; zengin yelpazesiyle aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırır.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

Çizgili, yıldızlı, arabalı, ahşap desenli duvar kağıtları ve diğer modellerin uygulanma yöntemleri birbirleri ile benzerlik gösterir. Çocuk odası duvar kağıtlarının uygulanmasında profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyulabilir. Bu uygulama öncesinde zeminin düzeltilip temizlenmesi gerekir. Ardından gerçekleştirilecek işlem duvar kağıdının yapışkanlı olup olmamasına bağlıdır. Seçtiğiniz duvar kağıdı kendinden yapışkanlı ise kağıt yapışkanlı yüzeyi ortaya çıkarılarak duvara uygulanır. Kağıt kendinden yapışkanlı değilse arka yüzeyine tutkal sürülerek uygulama yapılır. Uygulama yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta duvar kağıdındaki desenlerin birbirini takip ederek uygulanmasıdır.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Seçiminde Yaşın Önemi

Kullanım kriterleri, kağıt yapısı, sağlık ve güvenliğin yanı sıra duvar kaşıdı seçiminde yaş faktörü de önem arz eder. Duvar kağıdını bebek odası için seçiyorsanız sakinleştirici ve yumuşak renkleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Çocuk odası için duvar kağıdı seçiyorsanız hayal güçlerini harekete geçirecek enerjik desenlere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Erkek ve kız çocuk duvar kağıdı modellerini inceleyerek farklı zevklere hitap eden desenler arasından uygun olanı bulabilirsiniz. Bebeğinizin huzurlu bir uyku uyumasını istiyorsanız odasının duvarlarını Armada Decowall Bej Beyaz İnce Çizgili Sade Dokulu Fon Duvar Kağıdı 10,5 m² ile kaplayabilirsiniz. Çocuğunuz için eğlenceli bir oyun odası dekore etmek için ise Armada Decowall Bej Disney Arabalar Karakter Desenli Dokulu Duvar Kağıdı 10,5 m² modelini seçebilirsiniz.

Aradığınız Çocuk Odası Duvar Kağıtları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Çocukların zevkleri doğrultusunda aradığınız çocuk odası duvar kağıtlarına uygun fiyat ve yüksek kalite ile sahip olmak için doğru adrestesiniz. Çocuk odası dekorasyonunu oluştururken tercih edebileceğiniz dekoratif duvar saatleri ve çerçeveli aynalar gibi ürünleri de hemen şimdi inceleyebilirsiniz. Sağlıklı bir deneyim sunan çocuk odası duvar kağıtları birbirinden şirin ve eğlenceli tasarımlar ve Tekzen kalitesiyle karşınızda!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT