Toplam 74 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı


Çocuk Odası Duvar Kağdı Modelleri

Dekorasyonda duvar kağıdı kullanmaya karar verildiğinde, öncelikli olarak kullanılacak yere göre ayrım yapılır. Farklı duvar kağdı desenleri yaşa, cinsiyete, beğenilere göre seçim yapma imkanı tanır. Bebek odası duvar kağdı seçimini de bunları göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz.

Bebek Odası Duvar Kağdı Nasıl Olmalı?

Bebek odası için kullanılacak duvar kağdı seçiminde desenler kadar kağıdın yapısının da önemi büyüktür. Duvar kağıdı seçiminde öncelik Halley , Mot, ARTREDGALLERY gibi güvenilir markaların sertifikalı ürünlerine verilebilir. Duvar kağıdının zemin yapısı da kriterler arasındadır. Vinil ve kağıt zeminler birbirinden farklıdırlar. Bebek odaları için daha doğal yapısı olan kağıt zeminli duvar kağıtlarının kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca boyaların da çocuk sağlığına zarar vermemesi bir başka ayrıntıdır. Silinebilir özellikli olan duvar kağıtları temizlik açısından kolaylık yaratan ürünlerdir.

Yaşa Uygun Duvar Kağdı Seçimi Nasıl Olmalı?

Duvar kağıdı seçiminde sağlık ve kullanım kriterlerinin ardından yaş faktörü devreye girer. Yenidoğan bebekler için en uygun renkler bebeğin sakinleşmesine de yardımcı olacak soft renklerdir. Daha büyük çocuklar içinse, hayal güçlerini harekete geçirecek tasarımlar kullanılabilir. Çocuğun da zevkleri doğrultusunda duvar kağıtlarında tema belirlemesi yapmak en doğrusudur.

Temalı duvar kağıtları güncel karakterlerden, hayali kahramanlardan esinlenilerek üretilirler. Kız duvar kağıtları ile erkek duvar kağıtları birbirinden faklı olabileceği gibi, unisex ürünler de bulunur. Ayrıca boyanabilir duvar kağıtlarıyla çocukların eğlenceli vakit geçirmesi de sağlanabilir.

Bebeklere Renkli Dünyalar

Bebek duvar kağdı desenleri tıpkı bebeklerin görmesi istenen güzel rüyalar gibidir. Bulutlar, gök kuşakları, sevimli hayvanlar, kelebekler en sık kullanılan öğelerdir. Düz ve desenli kağıtları bir arada kullanarak dekorasyonda hareket yaratabilirsiniz. Pembe, yeşil, sarı, mavi, eflatun tonların üzerine minik desenli duvar kağıtlarıyla bebekleriniz için huzurlu bir oda oluşturabilirsiniz.

Erkek duvar kağıtları incelendiğinde çoğunlukla arabalı, uçaklı, uzay temalı ve süper kahramanlı kağıtlar öne çıkar. Küçük yaşlarda pek belirgin olmayan bu ayrım, çocuğun yaşı büyüdükçe şekillenir. Çocuğunuzun odasını ve duvarlarını oyuna katmasını görmek, eğlenmesini izlemek, onun fantastik dünyasının içine girmek istiyorsanız bu duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz.

Bebek Duvar Kağıdı Uygulaması

Duvar kağıdı uygulaması yapmak profesyonel bir iştir. Bebek odası duvar kağdı uygulaması yaparken de bu kurallar geçerlidir. Öncelik zeminin düzeltilmesine ve temizlenmesine verilir. Kendinden yapışkanlı olmayan kağıtların arka yüzeyine tutkal sürülür. Uygulamanın en önemli ayrıntısıysa desenlerin birbirini takip edecek şekilde yerleştirilmesidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT