Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Kanarya Gülü


Sarılıcı tırmanıcı Uzakdoğu kkökenli bir güldür.Normak gül çeşitlerine göre yaprak kalınlığı daha incedir.Çok hızlı bir gelişimi varıdr.Bitki boyu ortalama 3-5 metre arasında uzayabilmektedir.Her rakımda kolaylıkla yetiştiriciliği yapılabilir.Kanarya gülünün susuzluğa mukavemeti son derece yüksektir. Balkonlarınızın etrafını sarmada, çitlerde,duvarlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.Sonbahara doğru yaprakları kızarmakta ve kışın yaparaklarını dökmektedir.


Kanarya Gülü Fidan Yaşı:1 Yaşında

Kanarya Gülü Bitki Sınıflandırması ve Ömrü:Çok Yıllık Kalıcı, sarılıcı tırmanıcı ve yer örtücü bitki

Kanarya Gülü Dona Dayanıklılık Durumu:Kanarya gülü dona dayanıklı bir bitkidir.

Kanarya Gülü Büyüme Hızı:Çok Hızlı

Kanarya Gülü Toprak Durumu:Kanarya gülü fidanları her türlü toprakta yetişebilir fakat ph seviyesi 6-7 bandında olan ve organik madde miktarı fazla olan topraklarda daha hızlı gelişmektedir.

Kanarya Gülü Fidanı Tavsiye Edilen Dikim Yerleri:Duvar kenarları, bina girişleri, geniş saksılar, balkon, çardaklar

Kanarya Gülü Fidanı Üretimi:Kanarya gülü fidanı üretimi çelikle yapılmaktadır.

Kanarya Gülü Fidan Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir

Kanarya Gülü Fidanı Mevsimsel Durumu:Kanarya gülü fidanları yaprak döken bir bitkidir.

Kanarya Gülü Fidanlarım Geldiğinde Ne Yapmalıyım:Kışın Kanarya gülü fidanları yapraksız gelmektedir.Yeşil  dal parçası gibi gelmiş olabilir.Bu duruma aldanmayın Yazın ise fidanlarınız yapraklı gelmektedir.Sipariş kolisini teslim aldığınızda hemen kolisinden çıkartınız.fidanlarınızı hafifçe sulayın malum yol yorgunudur.fidanınızı ilerleyen bir tarihte dikecekseniz 2-3 güne  bir sulamayı ihmal etmeyiniz.

Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun

Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Her rakıma kolaylıkla dikimi yapılabilir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Tüplü Yediveren Pompon Katmerli Kerria Japonica Kanarya Gülü Fidanı

 
117,50 TL (KDV Dahil)
13,06 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT