Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Süs Ayçiçeği Sarı Renk Çiçek Tohumu +- 50 Adet
Süs Ayçiçeği genelde dış mekanlar için tercih ettiğimiz süs bitkilerindendir. Normal ayçiçeğine göre çiçekleri daha küçük ve daha güzel görünen hoş bir bitkidir. Yaprakları açık sarı, göbeğinde ise kahverengi kısım bulunur.
Bahçelerinizde süs bitkisi olarak yetiştirebileceğiniz iyi bir alternatif bitkidir.

Süs ayçiçeği birden çok dallanır ve her bir dalında çiçek açar. Bu da bitkinin çok güzel görünmesini sağlar. Tek kökten birden fazla dal büyüterek çok güzel görünüme sahip olur. Ayrıca çiçeklerini keserek de vazolara koyabilirsiniz. Ancak vazo ömrü en fazla iki haftadır.

Süs ayçiçeği yaz aylarında bol suya gereksinim duyan bir bitkidir. Özellikle çok sıcak ve baskın havalarda sulamasına özen göstermeniz gereken bir bitkidir. Dikkat etmeniz gereken bir husus da düzenli sulama yapmak. Yani her gün belirli saatlerde belirli miktarda sulama yaparsanız ve yazın yine aynı düzende ancak biraz daha fazla su vererek sularsanız bitkinizin gelişimi çok daha iyi olacaktır.

Ekimini bahar aylarında yapabilirsiniz. Çiçeklenmesi ise genelde yaz aylarında olmaktadır. Yetiştiriciliği ve bakımı kolay olan bir bitkidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Süs Ayçiçeği Sarı Renk Çiçek Tohumu +- 50 Adet

 
42,90 TL (KDV Dahil)
4,77 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT