Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Züccaciye kategorisi altındaki bu bölümde bulunan, son derece zarif, şık, modern ve kullanışlı ürün seçeneklerinin yer aldığı geniş bir yelpaze içerisinden hayalinizdeki seti bulup satın alabilirsiniz. Gününü güzel geçirmek isteyenler, günün en önemli öğününü oluşturan kahvaltıyı şık bir takım setinde yaparak, güne keyifli ve huzurlu bir şekilde başlamak istiyorlar. Tekzen, onlarca farklı markaya ait modellerle aradığınız özelliklerdeki ürünü kolaylıkla bulabilmenizi olanaklı hale getiriyor. 


Kütahya porselen, Gold master, Schafer, Keramika gibi kaliteli markalara ait modeller arasından seçim yapabilir, istediğiniz ürünleri kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek amacıyla satın alabilirsiniz. Porselen olanların yanı sıra cam, seramik, melamin, plastik gibi çeşitli malzemelerden yapılmış setleri de Tekzen'de bulabilirsiniz. Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri ile göz dolduran kahvaltı takımları bölümü her kesimden insanın zevkine uygun ürünler içeriyor. Küçük kaselerden oluşan tek tek ayrı kapağı olanların yanı sıra kapaksız veya tepsili ürünler ve çaydanlıklı setler de geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. 


Her keseye uygun, şık ve kullanışlı seçenekler sunan Tekzen'de kahvaltı takımları fiyatları göz önüne alarak bütçenize uygun istediğiniz fiyat ve özellikteki ürünü satın alma olanağınız bulunuyor. 39,41,43 parçadan oluşan ayrıntılı setler 6 kişilik olarak düşünülen ürünler olarak göze çarpıyor. Bu setler içerisinde tabak ve kaselerin yanında tuzluk, biberlik, yumurtalık, demlik gibi tamamlayıcı aksesuarlar da bulunuyor. Eşiniz ve size özel iki kişilik modellerden arıyorsanız tanınmış markaların yer aldığı ürün yelpazemizde istediğiniz modeli bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sofrayı kurmak ve kaldırmak kolay olsun diyorsanız, seçiminizi bölmeli tabak yönünde kullanarak ilgili seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT