Toplam 118 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sofra


Tekzen Dondurma Kaşığı Plastik
Tekzen Dondurma Kaşığı Plastik
Sadece Mağazada
36,99 TL
Meyve Bıçağı
Meyve Bıçağı
Temin Edilemiyor
Lüx Plastik Mini Gökkuşağı Kase
Lüx Plastik Mini Gökkuşağı Kase
Sadece Mağazada
49,99 TL
Lüx Plastik L-349 Çizgili Mini Kase
Lüx Plastik L-349 Çizgili Mini Kase
Sadece Mağazada
29,99 TL
Lüx Kaşıklı Salata Kasesi
Lüx Kaşıklı Salata Kasesi
Sadece Mağazada
119,90 TL
Porselen Kupa ZPx13790
Porselen Kupa ZPx13790
Temin Edilemiyor
Porselen Kupa ZPX13812
Porselen Kupa ZPX13812
Temin Edilemiyor

Sofra Ürünleri

Dostlarınıza, ailenize ve yakınlarınıza kuracağınız sofra çeşitleri Tekzen’in sizlere sunduğu birbirinden kaliteli ve şık sofra ürünleri sayesinde neşelenecek. Ürünler içerisinde bardak ve bardak takımları, çatal kaşık bıçak setleri, çay setleri ve fincan takımları, dondurma kaseleri, kahvaltı takımları, kahve fincan takımı, kaseler, servis tabakları ve yemek takımları bulabilirsiniz.

Kullanışlı Yemek Takımı Nasıl Olmalı?

Mutfak gereçleri içerisinde en çok kullanılan ve özenle seçilmesi gereken ürünlerden biri de yemek takımlarıdır. Kullanışlı yemek takımı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi yemek takımının kaç parça olduğudur. Çorba kasesi, yemek tabağı, tatlı tabağı, servis tabağı, tuzluk biberlikler gibi temel parçaların yanında bazı yemek takımları kahve fincan takımı gibi parçalara da sahiptir.

Yemek takımını çok parçalı seçmeniz durumunda hem ihtiyacınız olan tüm parçalar elinizin altında olacak hem de kullandığınız ürünler bir bütün içerisinde olarak sofralarınıza ayrı bir hava kazandıracak. Aradığınız özelliğe uygun ürünü tekzen.com’da bulabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Nasıl Olmalı?

Harika bir kahvaltı güne iyi başlamanızı ve canlanmanızı sağladığından gün içerisindeki en gerekli ve önemli öğünlerden birisidir. Kahvaltılarda kullanacağınız kahvaltı takımlarının seçimi de kahvaltı öğünü kadar önem taşımaktadır. Kahvaltı takımı seçiminde öncelikle içerisindeki parçaların çeşitliliğine dikkat etmeliyiz. Bazı takımlarda görebileceğiniz bardak ve bardak takımları, kahvaltı takımlarında en fazla kullanılan ve özelliklerine dikkat edilmesi gereken ürünlerden biridir.

Kahvaltı takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur da takım içerisinde çaydanlık olup olmamasıdır. Bazı kahvaltı takımları çaydanlık içerirken bazılarında çaydanlık bulunmamaktadır. Çaydanlıklı bir takım seçmeniz çaydanlığın da tabaklarınız, çay fincanlarınız ve takımınızdaki diğer parçalarla uygun olmasını sağlayacak. Bu bütünlük sayesinde sofranız neşelenecek.

Sofra Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Sofra ürünleri içerisindeki mutfak gereçleri temizlenirken temizlemeye başlamadan önce ürünle birlikte gönderilen kullanma talimatı incelenmelidir. Eğer temizlemeyle ilgili detaylar bulunuyorsa bunlara uyulması sofra ürünlerinin hem etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayacak hem de ürünler zarar görmeyecek. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da ürünlerin yıkanıp yıkanamayacağıdır.

Eğer yıkanması uygun olmayan bir sofra ürününü temizlemek istiyorsanız uygun bir bez ve deterjan yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Yıkanabilecek ürünlerin de bulaşık makinesine uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bazı kahve fincan takımı veya kenarları simli yemek takımları gibi hassas parçalar bulaşık makinesinde zarar görebilir ve ürünler deforme olabilir. Bu tarz elde yıkama gerektiren ürünleri elinizde uygun bir deterjan yardımıyla yıkayabilirsiniz.

Sofra Ürünleri Fiyatları Nasıldır?

Yemek takımları ve mutfakta ihtiyacınız olan birbirinden kullanışlı ürünleri içerisinde bulabileceğiniz sofra ürünleri, fiyatları ile de gönüllerinizi kazanacak. Bu ürünler geniş fiyat yelpazesi sayesinde her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan filtreleme seçenekleri sayesinde farklı fiyat, marka, malzeme ve kategori içerisinden aradığınız ürünün kolayca bulmanız mümkün.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT