Toplam 212 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sofra Servis Ürünleri


Sempati Yumurtalık
Sempati Yumurtalık
Temin Edilemiyor
Metaltex Mr Brush Silikon Fırça
Metaltex Mr Brush Silikon Fırça
Sadece Mağazada
24,99 TL
Sosluk Cam Ka257
Sosluk Cam Ka257
Temin Edilemiyor
Lüx Plastik L-277 Baharatlık
Lüx Plastik L-277 Baharatlık
Sadece Mağazada
6,99 TL
Lüx Plastik L-337 Nar Dökücü
Lüx Plastik L-337 Nar Dökücü
Sadece Mağazada
19,99 TL
Lüx Plastik Ayça Peçetelik
Lüx Plastik Ayça Peçetelik
Sadece Mağazada
5,99 TL

Sofra Servis Ürünleri ve Modelleri

Sofra çeşitleri için fark yaratacak detaylar ve servis ürünleri Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor. Sofra servis ürünler kategorisi altında Bambum, Concept, Agromak, Aksan, Efemark, Eminem, Flora, Güral Porselen, Gürallar, Irya, Joy Kitchen, Kütahya Porselen, Lav, Merkant Pazarlama, Nehir, Paşabahçe, Schafer, Taç Mutfak gibi kaliteli markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

Sofra Servis Ürünleri Çeşitleri

Güral Porselen gibi kaliteli markaları da içerisinde bulabileceğiniz sofra servis ürünleri içerisinde ihtiyacınız olan her türlü mutfak gereçleri mevcut. Baharatlıklar, bal servisleri, baharat öğütücüleri, fırçalar, kepçeler, kürdanlıklar, meyve servisleri, pasta servisleri, peynir servisleri, pasta ve kurabiye gereçleri, salata servisleri, servis aletleri, servis takımları, spatulalar, şekerlikler, tuzluk ve biberlikler, servis setleri, sunum tahtaları ve daha birbirinden kullanışlı ürünler bulabilirsiniz.

Sofra servis ürünleri içerisinde mutfak ev aletleri kategorisi altında mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız kaliteli ve kullanışlı ürünler mevcut. Mutfakta pratik çözümler sunacak olan fındık ve ceviz öğütücüler ve sarımsak eziciler hayatınızı kolaylaştıracak.

Sofra Servis Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Bambum ve daha bir çok markayı görebileceğiniz sofra servis ürünlerinin temizliği de oldukça kolaydır. Ürününüzü temizlemeye başlamadan önce kullanma talimatını dikkatlice okumalısınız. Eğer temizleye yönelik talimatlara yer verilmişse bunlara uymanız hem etkili bir temizlik sağlayacak hemde ürünün ömrünü uzatacaktır. Ayrıca her ürünün yıkanıp yıkanamayacağı eğer yıkayabiliyorsa makineye uyumlu olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Eğer aldığınız ürünü yıkamanız önerilmiyorsa onu uygun bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Yıkanabilir ürünler için ürün makinede temizlemeye uyumlu ise ürüne zarar vermeyecek bir deterjanla yıkayabilirsiniz. Ayrıca ürünleri yıkama sıcaklığına da dikkat etmelisiniz. Özellikle plastik ürünlerin yıkanmasında yüksek sıcaklıklar ürüne zarar vererek deforme olmasına neden olacaktır.

Sofra Servis Ürünleri Nasıl Seçilir?

Sofra servis ürünleri içerisinde birbirinden çok seçenek ve model mevcut. Bu nedenle alacağınız mutfak gereçlerini bir bütün olarak düşünmelisiniz. Örneğin, tuzluk ve biberlik seti alacaksanız bunu sürekli kullandığınız yemek takımınızla uyumlu alarak masanıza ayrı bir hava kazandırabilirsiniz. Yine peçetelik, kürdanlık, su takımı ve masanızdaki diğer detaylarında uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Güral Porselen markasına ait sofra servis ürünlerinin de yer aldığı katalogda birbirinden kaliteli ve kullanışlı mutfak gereçleri bulabilirsiniz. Mutfağınıza en uygun ürünü bulabilmek için tekzen.com’da bulunan koleksiyonu tamamen incelemeniz hem size fikir verecek hem de ürün çeşitliliği ile aradığınız uyumu bulmanızı kolaylaştıracak. Servis ürünlerinin yanı sıra mutfağınızda mutlaka olması gereken bir çok parçayı da yine bu katalogda bulacaksınız.

Sofra Servis Ürünleri Fiyatları

Mutfakta pratik ve konforlu çözümler sunan sofra servis ürünleri fiyatı ile de kalbinizi kazanacak. Yemek takımlarından servis malzemelerine kadar birçok ürün geniş fiyat aralığı sayesinde her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan filtreleme seçenekleri ile aradığınız marka, kategori ve fiyatta ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT