Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Çay Tabakları


Tekzen Home Porselen Çay Tabağı
Tekzen Home Porselen Çay Tabağı
Sadece Mağazada
4,99 TL

Mobilyalarınızı kalıcı lekelerden korurken dekorasyondan da taviz vermeyen birbirinden stil bardak altlıkları; Bardak Altlığı kategorisinde sizleri bekliyor. Hayatınızı kolaylaştıracak minik fakat etkisi büyük altlıklar, nihaleler, çay tabakları ve daha birçok ürün kategori içerisinde yer alıyor. Ahşap, baskı, plastik, cam, lazer kazıma, el yapımı, bambu porselen vb. birçok türde altlıklara aynı anda erişerek evinize en uygun modeli seçmek bu sayede mümkün oluyor.


Kütahya Porselen, Hisar, Lav, Paşabahçe, Dekorjinal, Alka gibi alanında ünlü birçok markanın şık ve kullanışlı tasarımları Bardak ve Bardak Altlığı başlığı altında bulunan kategoride bulunuyor. Farklı renk, desen, kaplama, kazıma alternatifleriyle sunulan ürünler her eve uyum sağlarken mobilyaların çizilmesine, bardaklardan damlayan ve dökülen sıvılar nedeniyleleke tutmasına da çare oluyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi seçeneklerle sunulan ürünler farklı bardak altlığı ölçüleri taşıyor. Böylece her ölçü ve boyuttaki bardak türü için de rahatlıkla ürün bulunabiliyor.


Kategori içerisinde tekli ürünlerin yanı sıra paket ve takım şeklinde ürünler de yer alıyor. Bu sayede evinizin-ofisinizin her yerine takım ruhunu yansıtmanız kolay oluyor. Zengin ürün yelpazesine sahip kategoride altlıkların yanında nihale, çay tabağı, poşet çay altlığı gibi çeşitler de dikkat çekiyor. Ayrıca klasik modellerin yanı sıra mıknatıslı, çukur, dekoratif altlıklar, ısıtıcı özelliğe sahip nihaleler, el yapımı çay tabakları da özgün tasarımları ve çok işlevli olmalarıyla öne çıkıyor.


Mobilyalarınızı olası leke ve çizilmelerden korurken şık tasarımlarıyla da göz dolduran bardak altlığı çeşitlerini detaylı inceleyebilir, size ve evinize en uygun olanını Tekzen güvencesiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT