Toplam 178 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Saklama ve Düzenleme Gereçleri


Plastik Kapaklı Kasa No:3 BO437
Plastik Kapaklı Kasa No:3 BO437
Sadece Mağazada
41,99 TL
Kapaklı Kasa No:12
Kapaklı Kasa No:12
Temin Edilemiyor

Saklama ve Düzenleme Gereçleri

Mutfaklardaki alanları en verimli şekilde kullanmayı sağlayan ve gıdaların bozulmadan uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olan saklama ve düzenleme gereçleri, Tekzen kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Saklama kabı modelleri, ekmek kutuları, çöp kovaları, sebiller, damacanalar ve ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm mutfak düzenleme gereçleri artık tek tık uzağınızda!

Kullanışlı Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Saklama kapları, artan yemekleri ve kullanılmış gıdaları bozulmadan muhafaza etmek için kullanılan kapaklı ürünlerdir. Her evin temel ihtiyaçlarından olan bu mutfak gereçleri, farklı boyutlarda ve özelliklerde temin edilebilir. Cam saklama kapları, sağlıklı olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilen mutfak düzenleme ürünleridir. Plastik saklama kapları ise hem kolay kullanım sağlaması hem de kırılmayan yapıda olması sebebiyle pek çok kullanıcının favorisidir.

Ağır yükler barındıran saklama kapları için tekerlekli seçenekler de oldukça kullanışlıdır. Bakliyat ve kuru gıda saklama konusunda bir numara olan kilitli modelleri de tercih ederek mutfağını daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Düzenleme Gereçleri İle Dolap Nasıl Düzenlenir?

Düzenleme gereçleri buzdolabı, erzak dolabı, kiler ve mutfak dolaplarını daha muntazam ve kolay kullanılır hale getirmek için oldukça idealdir. Uygun bir düzenleme yapabilmek için düzenleme gereçlerinin kullanılacağı alanın ebatlarına uygun malzemeler seçilmesi oldukça önemlidir. Aynı renk ve boyutta seçeceğiniz saklama kabı, kova ve kutular net bir görünüm oluşturur. Yüksek raflarda bulunan malzemeleri üst üste dizmek yerinde dolap içi rafı ile alan oluşturmak da yine düzen açısından kolaylık sağlayan bir yöntemdir.

Mutfak dolaplarında kaşık, çatal ve bıçakları düzenli bir şekilde saklamak için farklı boyut seçenekleri bulunan kaşıklıkları tercih edebilirsiniz. Folyo, rulo peçete gibi ürünleri dağılmadan kullanabilmek için ise çoklu katları bulunan folyo raflarını satın alabilirsiniz. Ekmeklerin kurumasını engellemek ve poşet derdinden kurtulmak için ideal olan ekmek kutuları ile hoş bir dizayn da oluşturabilirsiniz.

Düzenleme Gereçlerinin Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfak düzenleme gereçleri kategorisinde yüzlerce farklı ve orijinal ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin temizliği, ürünün özelliklerine ve üretim materyaline göre değişiklik gösterebilir. İnce plastikten yapılan saklama kabı ve erzak kabı modelleri, bulaşık makinesinde yıkandığında şekillerinde bozulmalar yaşanabilir. Bu sebeple, hassas yapıdaki ürünleri elde yıkamak daha garanti bir yöntemdir.

İçerisinde gıda barındıran kap ve düzenleyicilerin kimyasal ürünlerle temizlenmesinden kaçınılmalıdır. Boyanmış metal raflar ya da kutular, kolaylıkla çizilebildiği için tel ya da sert cisimlerle temizlenmesi ürünün deforme olmasına sebep olur. Bu tarz ürünler, süngerin yumuşak tarafı ve uygun bir deterjanla hassas bir şekilde yıkanmalıdır. Kötü koku oluşumuna oldukça müsait olan çöp kovalarının temizliği sık sık yapılmalıdır.

Saklama ve Düzenleme Gereçlerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Alper, Bambum ve Bager gibi kalitesiyle nam salmış markaların ürünlerini sizlere ulaştıran Tekzen, müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket eder. Her cebe uygun ürünler bulabileceğiniz kategoride, fiyat aralıkları değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar ürünün ebatları, üretim malzemesi, detayları ve fonksiyonlarına göre artar ya da azalır. Kullanıcı odaklı çalışan Tekzen'de en kaliteli ürünler en düşük fiyatlarla sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT