Toplam 75 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yemek Hazırlama


Tekzen Sarımsak Ezici 13024
Tekzen Sarımsak Ezici 13024
Sadece Mağazada
89,99 TL
Gondol G-17 Plastik Lüks Havan
Gondol G-17 Plastik Lüks Havan
Sadece Mağazada
8,99 TL
Prinç Süzgeci Küçük 2.0LT-BO 432
Prinç Süzgeci Küçük 2.0LT-BO 432
Sadece Mağazada
21,99 TL
Tencere Süzgeci Ayarlanabilir
Tencere Süzgeci Ayarlanabilir
Sadece Mağazada
9,99 TL
Süzgeç Elegance
Süzgeç Elegance
Temin Edilemiyor
Takım Suzgeç Büyük
Takım Suzgeç Büyük
Temin Edilemiyor
Pirinç Süzgeci-BO433
Pirinç Süzgeci-BO433
Temin Edilemiyor
Mikser Kabı-BO250
Mikser Kabı-BO250
Temin Edilemiyor
Çay Süzgeci 270807
Çay Süzgeci 270807
Temin Edilemiyor

Yemek Hazırlama Ürünleri

Mutfak gereçleri içerisinde en fazla kullanılan parçalardan olan yemek hazırlama ürünleri tekzen.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu katalogda; Arzum, Arçelik, Bambum, Bora Plastik, Emka, Güral Porselen, Homex, Joy Kitchen, King, Lüx Plastik, Metaltex, Özmet, Phılıps, Rem Market, Russell Hobbs, Schafer, Sinbo, Taç Mutfak, The Mia, Zen Home ve daha bir çok kaliteli markanın ürünlerini bulabilirsiniz.

Yemek Hazırlama Ürün Çeşitleri

Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ve hızınızı arttıracak çok pratik yemek hazırlama ürünleri Tekzen farkıyla sizlere sunuluyor. Geniş ürün kategorisi içerisinden mutfakta ihtiyacınız olacak her ürünü bulabileceksiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde ürünleri farklı kategoriler altında inceleyebilir ayrıca bu ürünlerde Metaltex gibi birbirinden kaliteli marka tercihi de yapabilirsiniz. Doğrayıcılar, ezici ve dilimleyiciler, kesme tahtaları, mikser kabı, narenciye sıkacağı çeşitleri bu katalogda mevcut.

Yemek hazırlama ürünleri içerisinde yine sık sık ihtiyaç duyulan; mutfak makasları, rengarenk rendeler, ergonomik tasarımlı sebze soyacakları ve çeşitli boyutlarda süzgeçler de farklı marka ve modellerde uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Yemek Hazırlama Ürünlerinden Rende Seçimi

Lezzetli salatalar, harika pastalar ve nefis yemekler yapmanızda yardımcı olan ve sık sık kullanılan bir yemek hazırlama ürünü olan rendenin seçimi önemli bir unsurdur. Rende seçiminde ilk dikkat edeceğiniz konu rendenin boyutu olmalıdır. Eğer rendeyi çok fazla kullanıyorsanız daha büyük boyutlu ve dayanıklı olan modellerden tercih edebilirsiniz. Yine rendenin şekli de önemlidir. Bazı rendeleri kesme tahtası üzerine koyarak kullanabilirsiniz.

Rende seçiminde rendenin elinize uygun ergonomik bir tutuma sahip olması da önemlidir. Bu kategorideki rendelerin bazılarının üst kısmına yerleştirilmiş top şeklindeki tutacağı sayesinde, rendeyi kolayca kavrayabilirsiniz. Bazı modellerde tutacak kısmı halka şeklinde olup elinizi geçirerek de tutabilirsiniz. Altı köşeli veya konik şeklindeki rendeler kaymaz tabanları sayesinde rendeyi konforlu bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

Yemek Hazırlama Ürünleri Temizliği

Yemek hazırlama ürünleri içerisindeki mutfak gereçleri temizlenirken temizlemeye başlamadan önce ürünle birlikte gönderilen kullanma talimatı incelenmelidir. Eğer temizlemeyle ilgili detaylar bulunuyorsa bunlara uyulması yemek hazırlama ürünlerinin hem etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayacak hem de ürünler zarar görmeyecek. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da ürünlerin yıkanıp yıkanamayacağıdır.

Eğer yıkayamayacağınız bir yemek hazırlama ürününü temizlemek istiyorsanız uygun bir bez ve deterjan yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Yıkanabilecek ürünlerin de bulaşık makinesine uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bambum gibi kaliteli markaların ürünlerinde de görebileceğiniz gibi bazı hassas parçalar bulaşık makinesinde zarar görebilir ve ürünler deforme olabilir. Bu tarz elde yıkama gerektiren ürünleri elinizde uygun bir deterjan yardımıyla yıkayabilirsiniz.

Yemek Hazırlama Ürünleri Fiyatları

Süzgeç, sebze doğrayıcı, kesme tahtası ve daha mutfakta ihtiyacınız olan birbirinden kullanışlı parçaları içerisinde bulabileceğiniz yemek hazırlama ürünleri, fiyatları ile de gönüllerinizi kazanacak. Bu ürünler geniş fiyat yelpazesi sayesinde her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan filtreleme seçenekleri sayesinde çeşitli malzeme, marka, fiyat ve kategori içerisinden aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT