Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Masat ve Bileyiciler


Tekzen Bıçak Bileyici 4014010002
Tekzen Bıçak Bileyici 4014010002
Sadece Mağazada
42,99 TL

En kaliteli kesici aletlerin keskinliği bile zaman içinde azalabilir. Fakat böyle durumlarda onları çöpe atmanıza gerek yok. Bıçak bileyiciler ve masatlar sayesinde onları keskinleştirerek yeniden kullanabilirsiniz. Metaltex, Sürbisa, WMF, Sarpeli ve Wisthof gibi bilinen markaların ürünleri, körelen kesici aletlerinizi eski günlerine döndürmenizi sağlar.


Bu kategori altındaki ürünler kesinkinleştirme işini mutfağınızdan çıkmadan, kendi başınıza halletmenizi sağlayacaktır. Keskinlik kazandırmak istediğiniz mutfak gereçleri için paslanmaz çelik veya seramik masatlar arasında tercih yapabilir, ihtiyacınıza en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.


Amatör veya profesyoneller için sunulan bu aletler sayesinde elektrikli makinalarına ihtiyaç duymadan kendi işinizi kolayca yapabilirsiniz. Mutfağınızda körelen ve artık kesmeyen aletlerinizi kısa süre içinde yeniden işe yarar hale getirebilirsiniz. Küçük çakılardan büyük satırlara kadar farklı türden ürünleri bu aletler sayesinde keskinleştirerek uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik ilgili ürünlerle makaslarınızın ağzını bile keskinleştirmeniz mümkün. 


Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları kategorisi altındaki bu ürünleri mutfak çekmecenizde veya mutfak dolabınızda saklayabilir, dilerseniz asma aparatları sayesinde her an ulaşabileceğiniz bir noktaya yerleştirebilirsiniz. Bileme işinin nasıl yapıldığını bilmeseniz dahi bu konudaki eğitici bilgilerden faydalanarak kendi başınıza bileylemeye başlayabilirsiniz. 


Bu alanda önde gelen ürünlerden biri olan Alman menşeli WMF Spitzenklasser, paslanmaz çelik perçinli sapı ve sahip olduğu Performance Cut teknolojisiyle kesici aletlerinize aradığınız kesinliği kolaylıkla kazandırmanızı sağlar. Gerek şahsi mutfağınız gerekse restoranınız veya kasap dükkanınız için en uygun keskinleştirici araçları bu kategori altında bulabilir, artık meyve, sebze veya diğer gıdaları keserken vakit kaybetmeden işlerinizi hızlıca görebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT