Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Hatice Sultan Açelya Çiçeği
Özel bir açelya çiçeği çeşididir.Çift renkli olup bodur formda gelişimi vardır.Bakımı oldukça kolay olup

Gönderilecek Açelya Çiçeği Fidesi Teknik Bilgileri Lütfen Dikkali Bir Şekilde Okuyunuz
-Gönderilecek Ürün:Gönderilecek ürün çapı 9 cm kare saksıda bir mini fidandır.Üzeri çiçekli olmayabilir.Size 3. resimdeki saksıda bir açelya çiçeği gelecektir.1 ve 2  numaralı resimdeki bitki çiçeğini göstermek amaçlı konulmuştur.
-Açelya Çiçeği Gönderimi:Özel tasarım fidanı kolisinde gönderim yapılmaktadır.
-Açelya Çiçeği Geldiğinde Ne Yapmalıyım:Açelya çiçeği fidelerinizi geldiğinde hemen ambalajından çıkartınız, hafif sulayınız.
-Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun
-Sıcaklığa Dayanımı ve Bitki Konumu:Soğuk iklimlerde kışın açıkta yetiştiriciliği tavisye edilmez, yazın ise aşırı sıcak olan yerlerde yetiştiriciliğini yapmak zordur.Konum olarak gölge yarı gölge ve az rüzgar alan yerlerin tercih edilmesi her zaman daha iyi olacaktır.

-Açelyai Dikimi:Dikimi:Size gelen ürünleri toprak hizasında dikim yapmanız gerekir.Dikim için en uygun sabah saatleri veya ikindir vaktidir.Açelyali Çiçeği fidanını dikim sırasında şekilde gördünüz gibi bitkinin saksıda kalan kısmınının tamamı toprak altında olmalıdır.Açelyali Çiçeği fdikimini yaptıktan hemen sonra mutlaka can suyu vermeniz gerekmektedir.
-Çiçek Fidesi Dikim Mesafesi:Fideler arası 10 cm,sıra arası 10 cm olacak şekilde dikebilirsiniz.
-Çiçek Fidesi Dikim Zamanı:Dört mevsim dikilebilir.Rüzgarsız ve buharlaşmanın en az olduğu zaman dilimlerinde dikmeniz her zaman daha sağl&#

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Saksıda Hatice Sultan Kırmızı Renkli Açelya Çiçeği Fidanı

 
156,69 TL (KDV Dahil)
17,41 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT