Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Full Yasemin Çiçeği


Yaprak dökmeyen sadece ılıman iklim kuşağında yetiştiriciliği yapılabilen hem iç mekan hemde dış mekan için kullanılabilen bir süs bitkisidir.


Full Yasemin Fidan Yaşı:1 Yaşında

Full Yasemin Bitki Sınıflandırması ve Ömrü:Çok Yıllık Kalıcı bitki

Full Yasemin Dona Dayanıklılık Durumu:Full Yasemin dona dayanıksız bir bitkidir.Öyleki ılıman iklimlerde çok geçen kışlarda korunmalıdır.

Full Yasemin Büyüme Hızı:Orta

Full Yasemin Toprak Durumu:Full Yasemin fidanları her türlü toprakta yetişebilir fakat ph seviyesi 6-7 bandında olan ve organik madde miktarı fazla olan topraklarda daha hızlı gelişmektedir.

Full Yasemin Fidanı Tavsiye Edilen Dikim Yerleri:Duvar kenarları, bina girişleri, geniş saksılar, balkon,

Full Yasemin Fidanı Üretimi:Full Yasemin fidanı üretimi çelik veya tohumla yapılmaktadır.

Full Yasemin Fidan Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir

Full Yasemin Fidanı Mevsimsel Durumu:Full Yasemin fidanları yaprak dökmeyen bir bitkidir.

Full Yasemin Fidanlarım Geldiğinde Ne Yapmalıyım:Kışın Full Yasemin fidanları yapraklı gelmektedir.Sipariş kolisini teslim aldığınızda hemen kolisinden çıkartınız.Fidanlarınızı hafifçe sulayın malum yol yorgunudur.Fidanınızı ilerleyen bir tarihte dikecekseniz 2-3 güne  bir sulamayı ihmal etmeyiniz.

Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun

Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Ilıman iklime sahip rakıma kolaylıkla dikimi yapılabilir.Karasal iklimde iç mekan içerisinde yetiştirilmelidir.

Fidan Gönderimi:Özel tasarım fidan kutusu.

Fidan Dikim Mesafesi:Fidanlar arası 2 metre, sıra arası 2 metre

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kokulu Katmerli Full Yasemin Çiçeği Fidanı

 
129,37 TL (KDV Dahil)
14,37 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT