Toplam 194 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Süs Bitkileri


Dış Mekan Süs Bitkisi Çeşitleri

Dış mekan süs bitkileri park ve bahçeleri süsleyen, çevreye renk katan bitkilerdir. Adeta güzel kokuları ve içi açan görüntüleriyle bakımlı bahçelerin aranan yıldızlarıdır. Siz de balkonunuzu, bahçenizi, terasınızı renklendirmek için bu yönteme başvurabilirsiniz. Hızlı kentleşme sonucu şehirlerin betonlaşması yeşil alanların azalmasına sebep olmuştur. Siz de kendi yeşil alanlarınızı yaratarak şehirlerin griliğinden uzaklaşabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Süs Bitkisi Seçimi

Oturmaktan keyif aldığınız bir bahçeniz var fakat hangi bitkinin size uygun olduğunu bilmiyorsanız, işte size birkaç ipucu. Öncelikle, kaç metre kare alana sahip olduğunuzu tespit etmelisiniz. Böylelikle ebat olarak size en uygun bitkiyi bulabileceksiniz. Küçük bir alana sahipseniz saksıda yetiştirilebilen birbirinden hoş kokulara sahip Açelya türlerini Tekzen'de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra alanınız daha genişse, daha egzotik ve farklı bitkileri arıyorsanız bir araya getirilmiş kampanyalı çalılar veya sarmaşıklar uygun seçim olacaktır.

Genel adımları belirledikten sonra bahçenize ve size özel dış mekan süs bitkisi bulmak artık çok kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken siteye göz atarak bütçeniz için en uygun olan bitkiyi ve size hitap eden bitkiyi belirlemek. Uygun fiyatlı yüzlerce bitki sizi beklemekte.

Bitkiniz İçin Gereken Her Şey Bir Arada

Uygun bitki seçimi sonrası bitkiniz için gerekli olan toprak, saksı veya envaiçeşit bahçe aletlerini farklı sitelerden sipariş etmeniz gerekmeyecek. Bitki bakımınız için gerekli olan tüm gereçler mevcuttur. Bitkinize yakışacak, hoş saksılar ile çevrenizi daha şık kılabilirsiniz. Doğayla uyumlu geniş ve hoş tasarımlı ahşap saksılara mutlaka göz atmalısınız! Üstelik saksı fiyatlarında sizi mutlu edecek indirimler de var!

İndirimlerin yanı sıra sipariş verirken ek olarak kargo ücreti ödemekten haz etmeyenler için bir güzel haber daha sizi bekliyor. Bitki çeşitlerinin çoğunda kargo ücreti alınmamaktadır. Böylelikle ek masraf çıktığını düşünerek üzülmeyiniz. Ücretsiz, hızlı kargolar ve internete özel avantajlı fiyatlarla ürünlerinize ulaşmanız artık daha hesaplı ve çabuk olacak!

Hediye Olarak Fidan Almayı Hiç Düşündünüz Mü?

Anneniz, her sabah çiçeklerini sulayarak onlara sevgi sözcükleri söylüyorsa yahut kız arkadaşınız hep bir şeyler dikmekten bahsedip fırsat bulamıyorsa sizi bir sonraki özel gününde hediye aramak derdinden kurtaran Tekzen'e göz atmanızı öneriyoruz. Tekzen ağaçların yeryüzündeki öneminin farkında ve bitkilerinin yanı sıra satışa sunduğu hediyelik fidanları ile ağaç dikimlerini desteklemek ve bu kültürü oluşturarak yaşatmak isteyen bir markadır.

Hoş tasarımlı süslenmiş fidanları ve kaktüsleri vasıtasıyla size, bir hediyenin yanı sıra unutamayacağınız bir anı sunmaktadır. Çocuğunuzu alıp doğaya karışabilir, seçtiğiniz yere fidanınızı dikerek ona doğayı koruması gerektiğini aşılayabilir, bu bilinci kazanması için gereken yol göstericiliği yaparak ona örnek olabilirsiniz. Vaktiniz ya da çocuğunuz yoksa çeşitli yardım kuruluşlarına da hediyelik fidan alımları yaparak çevreye katkı sunabilirsiniz.

Bu İşler Böyle Yapılır!

Yaratıcı düşüncelere sahipseniz ve bahçenizle uğraşmayı seviyorsanız Tekzen'in hazırlamış olduğu bu işler böyle yapılır adlı web sitesine göz atmalısınız. Bahçenize dair yeni ve yaratıcı dekorasyon fikirleri bulabilir, nasıl yapılacağı siteye yüklenmiş olan videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. Bahçe dekorasyonunun yanı sıra tamirat-tadilat işlerinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. İpucu fikirler kısmına girerek eşya alımında dikkat edeceğiniz noktaları izleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT