Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

 • Mandevilla' nın anavatanı Amerika' dır. Birkaç türün ortak adı olan Mandevilla evinizin bahçesinde yetiştirebileceğiniz çok uyumlu bir bitkidir.
 • İri çiçekli, kimi zaman kokulu, sıcağa dayanabilen türlerdir. Türlerine göre sarmaşık, tırmanıcı olarak büyüyen mandevilla' nın yaprakları koyu yeşil, çiçekleri ise beyaz, pembe, kırmızı renkte boru şeklindedir.
 • Çiçeklerinin iç kısmı ise sarı renktedir. Çiçekleri Mayıs ayının başından açmaya başlar ve Ekim' e kadar devam eder.
 • Kışın yapraklarını dökmez ve çok yıllıktır.
Tropik bir bitki olduğu için direk güneş almayan nemli ve ılık ortamları ister. Kışın bulunduğu ortamın 15 derece altına düşmemesine dikkat edilmelidir. Türkiye'de her bölgede yetişebilir fakat don olaylarının görüldüğü yerde tek yıllık, ılıman bölgelerde ise çok yıllık olarak yetişir. Mandevilla sulaması düzenli olarak yapılmalıdır. Toprağının nemli olmasını ister ve vereceğiniz su bile oda sıcaklığında olmalıdır. Çiçeklenme dönemine girmeye başladığında ise sulamayı yavaş yavaş azaltmanız gerekir. Humuslu toprak ister. Toprağının drenajı iyi olmalı ve besin açısından zengin olmalıdır.

Dikim yeri : Işık alan gölge alanlar

Önerilen: Çiçek tarhları, geniş saksılar, bordürler, küçük ya da geniş bahçe yetiştiriciliğine uygun.

Toprak : Besince zengin, humuslu, drenajı yüksek toprak

Büyüme hızı : Hızlı

Çiçeklenme dönemi : Bahar

Dona dayanıklılık : Donlara dayanıksız

Ömrü : Don olayları görülen yerlerde tek yıllık, ılıman yerlerde çok yıllık

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
 • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
 • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
  garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Zenfidan Mandevilla Sarmaşığı, Saksıda

 
94,90 TL (KDV Dahil)
10,54 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT