Toplam 53 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

İç Mekan Bitkileri


İhtiyaç duyduğunuz iç mekan bitkileri seçeneklerini barındıran bahçe kategorisinin altındaki çiçek bakım & bitki yerleştirme bölümünde kaktüslerden yeşil saksı bitkilerine kadar arzu ettiğiniz türü bulabilir, satın alacağınız salon çiçekleri ile yaşam alanınıza renk katabilirsiniz.


Seçenekler arasında yıllardır kullanıcıların tercihi olan, sağlıklı ev ürünleri satan Zen Home ve Zenfidan olarak iki marka mevcuttur. Gülgillerden menekşegillere, tohumsuz çeşitlerde kaktüsgillere, nergisgillerden defnegillere kadar onlarca çeşit ürün arasından boyutuna, türüne, rengine, bakım kolaylığına göre dilediğinizi satın alıp, evinizin en güzel köşelerinin renklenmesine, hareketlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu kategoride satın alabileceğiniz salon bitkilerinden bazıları ; Kaktüs ve Sukkulent çeşitleri , Antoryum , Sansevieria Trifasciata (Peygamber Kılıcı, Paşa Kılıcı) , Funda Çiçeği , Aşk Merdiveni'dir. Siz de zevkinize uygun olanını satın alabilirsiniz. Küçük boyutlu bitkiler için 5,5 cm uzunluğundaki kaktüs ve türevlerine, daha büyük (20 -100 cm.) saksı bitkileri için oldukça popüler olan Aşk Merdiveni, Kauçuk vb. gibi bitkilere bakabilirsiniz. 


Bitki türlerinden maksimum verimi almak için ürüne uygun olan toprağı ve vitaminleri tercih etmelisiniz. Çiçeğin türüne göre gün ışığını en verimli alabileceği bölgede, ihtiyacına göre sulayarak, ürünün kurumasını-ölmesini engelleyebilir, uzun yıllar bitkinize bakabilirsiniz. Üründe yaprakların azaldığı ve ürünün solduğu fark edilirse, fosfor eksikliğinden söz edilebilir. Böyle bir durumla karşılaşılmaması için bitki besini ihmal edilmemeli , toprak yıkandıkça/sulandıkça eksilen besinlerin takviyesi yapılmalıdır. Besin takviyeleri ile salon bitkilerinizin büyümesi hızlanacak ve sağlıklı bir şekilde büyüyecektir. İhtiyacınız olan tüm ürünlere Tekzen kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT