Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Zenfidan Karışık Renk Glayör Soğanı 5 Adetli, 2 Paket


1 paket içerisinde 5 adet soğan bulunmaktadır.
Ürünlerimiz Sağlık Sertifikalı, ISO-9001 Kalite Standartlarına uygundur.
Ürünlerimiz TSE 2547 Nolu Çiçek Soğanları Standartlarına uygundur.
Glayörler en tanınmış soğanlı bitkilerdendir. Park ve bahçelerin vazgeçilmez çiçek türlerindendir. Bir parça güneş gören toprağınız varsa bu gösterişli çiçeği kolaylıkla yetiştirebilirsiniz.
Glayör çiçeği yassı soğanlı, kılıç gibi yassı ve sivri yapraklı çok uzun ömürlü otsu bitki türlerindendir. Yukarı kısmında çiçeklerin yer aldığı sapın yüksekliği 80 – 150 cm civarındadır. Çiçekleri sapın üstünde bir yanda dizili öbekler halinde bulunur. Huni yada boru biçiminde olan çiçek çevresi de çok gösterişlidir. Çiçeklenme dönemini uzatmak için soğanlarını Mart ile Nisan ortasına kadar 10 – 15 cm mesafeyle, 10 – 12 cm derinliğe dikim yapılır. Park ve bahçe alanlarında bir metrekare alana yaklaşık 70 – 80 adet glayör kullanılmaktadır.
Yetiştirilmesi için kumlu toprak gayet uygundur. Komposto, yaprak çürüğü veya torfça zengin olan hemen her toprakta yetişir. Buna 15.15.15 suni gübre 10 m sıraya 100 gr şeklinde ilaveten uygulanabilir.
Yanmış çiftlik (ahır) gübresi kullanılmaz. Aksi takdirde soğanda çürümeler olur.
Serada kesme çiçek yetiştiriciliğinde; aralık ayından itirabaren seraya dikim yapılır.
Çiçeklerin tamamen solup geçmesinden dört ile altı hafta sonra yada ilk kırağıdan sonra soğanların topraktan çıkartılması gereklidir. Yaz boyunca düzeli olarak sulanmalıdır. İklim aşırı soğuk değil ve yeri iyi drenajlıjlı ise soğanlarını topraktan çıkartmaya gerek yoktur. Bulunduğu yerde sürekli yavrulayarak çoğalır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Zenfidan Karışık Renk Glayör Soğanı 5 Adetli, 2 Paket

 
52,00 TL (KDV Dahil)
5,78 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT