Ürün Kodu: 587875

Vilmorin Solmaz Çiçek Tohumu Tİlki At Kuyruğu SERI-I

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Vilmorin Solmaz Çiçek Tohumu Tİlki At Kuyruğu SERI-I


Ürün Özellikleri:

Sarkan horozibiği çiçeği tropik yaprakları, parlak ve yerlere sarkan kırmızı benzersiz çiçekleri ile bir bahçe klasiğidir. Fosforlu kırmızı çiçekler yaz güneşi altında çok uzaktan dahi gözü alacak denli canlı ve parlak renklere sahiptir.

Çiçekleri uzun ömürlüdür, kesme çiçek aranjmanlarında ve kurutularak kuru çiçek aranjmanların da kullanılabilir. Çiçeklerin renkleri bozulmadan uzun süre dayanır.


Bu akıl almaz çiçekleri bahçenizde görmek istiyorsanız elbette işin püf noktaları da yok değil. Eğer ilgilenilmez ve bakılmazlar ise tilki kuyruğu çok erken çiçeklenirler. Ancak çiçekleri daha kısa ve daha küçük olur. Eğer dev çiçeklere sahip olmak istiyorsanız:


1- Yaz aylarında derinlemesine ve bol sulayıp bitkiyi susuz bırakmayın.

2- Düzenli olarak hafta da ya da 2 hafta da bir sıvı gübrelerle besleyin. Sezonluk -4 aylık akıllı gübreler tek bir kerede tüm sezon bitkiye bakabilir. Akıllı gübreleri bu bitki de önerilen miktarın 2 katı kullanın.

3- Çiçek sürgünlerini gerekirse destekleyerek güçlendirin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Vilmorin Solmaz Çiçek Tohumu Tİlki At Kuyruğu SERI-I

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT