Ürün Kodu: 587803

VİLMORİN 800 Gr. Genel Amaçlı Bitki Besini -6407011

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

VİLMORİN 800 Gr. Genel Amaçlı Bitki Besini -6407011


Vilmorin Genel Kullanım Amaçlı Bitki Besini, yüksek oranlarda gerekli ve dengeli besin içerdiği için hızlı ve güçlü bir gelişim yanında, lezzetli ve bol ürün elde etmenizi sağlar. Hızlı etkilidir ; sulama ve yağışlar sonucu hızla bünyesine geçer, Granül şeklinde olduğundan toprak üzerine gayet kolayca ve eşit aralıkla serpilir.

Nerede bulunursa bulunsun (saksı,bahçe,vb.) tüm sebze ve süs bitkilerine uygundur; örneğin, sebzeler, çiçekli bitkiler,güller, her boy süs fidanları ve çim alanlar.

Dikimden itibaren veya ilkbaharda bitkilerin uyanmaya başlamasından mevsim sonuna kadar kullanılır; ancak yazın yüksek sıcaklıkta ve kurak günlerinde kullanıma ara verilmelidir. Bitki besine toprağa iyice ve miktarda karıştırılmalıdır.


Kullanım Şekli :

Çapalama esnasında veya yumuşak toprağı tırmıklayarak bitki besini toprağa eşit bir şekilde karıştırınız.

Yüzeyi düzelttikten sonra bolca sulayınız.

Bu işlemi yılda en az 3 kez uygulayınız (kutu içeriğindeki ürün 3 uygulama hesabıyla 13 m2 alan içim yeterlidir).


Kullanım Dozu :

Sebze ve çiçeklerin dikiminde veya canlı mevsiminde, metrekareye ½ veya 1 avuç.

Bodur veya yüksek süs bitkileri dikiminde,canlı mevsiminde,ilkbahara girişte,sonbahara girişte,her uygulamada beher ağaç dibine 1 avuç.

Meyve ağaçlarının dikiminde, Bitkiler gelişirken ,ilkbahara girişte , meyveler irileşmeye başladığında her uygulamada beher ağaç dibine 1 avuç.

Çim sahalarda bakım amaçlı,ilkbahara girişte,yaz sonu ,her uygulamada 5 m2 alan için 2 avuç.

Bitki yoğunluğu yüksek ise önerilen azami miktarları kullanabilirsiniz. Çok besin tüketen türlerde (havuç,patates,lahana,kereviz,domates gibi) miktarı ½ avuç arttırabilirsiniz ; bu durumda uygulamayı 2 kerede yapmalısınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

VİLMORİN 800 Gr. Genel Amaçlı Bitki Besini -6407011

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT