Ürün Kodu: 587857

Vilmorin-114 Gündüz Güzeli Çiçek Tohumu

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri


Ürün Özellikleri


- İşte yepyeni bir Gündüz Güzeli ama bu kez diğerlerinden daha kısa; "Cüce gündüz sefası?.

- Bu yaz pencere içleri, balkonlar, teraslar onlarla renklenecek. Özel bir bakım istemeyen ve sizi her daim mutlu edecek bir çiçek. Bu -Egzotik minyatür Gündüz Güzeli Akdeniz'e has çok özel bir tür olup tüm yaz boyunca bahçe, teras, balkon, veranda.

- Her nerede olursa olsun çiçekleri ile göz kamaştıracak.

- Trompet şeklindeki 3,5 ila 5 cm boyunda çiçeklerle dolar taşar.

- Tek çiçekte üç rengi birden barındırır. Çivit mavi, mor, koyu kırmızı, gül kurusu, pembe ve beyaz ana renklerde olabilen çiçeklerin altın sarısı göbeklerini yıldız şeklindeki beyaz renk takip eder ve ardından inanılmaz bir ahenkle ana renk tüm güzelliği ile göz alır.

- İnanılmaz derecede hızlı gelişen bu tür, yazın ilk günlerinden sonbahar sonu-kış başına kadar çiçekleri ile hem sizin hem de çevrenizdekilerin yüzünü güldürecek.

- Çok dallı bitki diğer gündüz sefası türlerinden farklı olarak 30 ila 45 cm boylanır ve 22 ila 30 cm çapında bir alan kaplar. Güneşli bir konum da normal bir sulama ile çok mutlu olacak ve yaz boyunca hiç durmayan çiçekleri ile size teşekkür edecektir.

- Cüce Gündüz Güzelini balkon ya da terasınızda genişçe bir saksıya birkaçını bir araya ekerek aranjman yapabileceğiniz gibi, hızla gelişmesi avantajını kullanarak bahçelerinizde de geniş alanları çiçeklendirmede kullanabilirsiniz.

- Kümeler halinde ekilebileceği gibi daha uzun bitkilerin önüne sıralı olarak da dikebilir ya da bordür kenarlarını her daim çiçekli bu bitkilerle taçlandırabilirsiniz.

- Tek yıllık bir bitki olarak anılsa da nadiren de olsa kış aylarını ılıman geçiren bölgelerde çok yıllık olarak da yaşayabilmektedirler.

- Üstelik tohumdan üretmek çok ama çok kolaydır.

- Bırakın tüm yaz sizi rengarenk çiçekleri ile şaşırtsınlar.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Vilmorin-114 Gündüz Güzeli Çiçek Tohumu

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT