Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Palmiye

Kent içinde refüjlerde, park ve bahçelerde, süs bitkisi olarak çok kullanılmaktadır. Palmiye ağacı ağaç türlerinden en çok kullanım alanı olan ve en değerli ağaçlardan biridir. Gerek yetiştirilmesi ve bakımı olarak zor olan ve bir o kadar da iklimsel nedenlerden dolayı dar alanlarda yetiştirilen palmiye ağaçları bir o kadar da ender ve değerli ağaçlardır. Palmiye ağaçları 4000 i aşkın ve 220 çeşit kadar ağaç türleri vardır. Zengin çeşitlerinden dolayı palmiye ağaçların bir o kadar da kullanım alanı vardır. Palmiye ağaçlarının diğer ağaçlardan ayıran bir diğer husus ise ağacın yapısal olarak diğer ağaç türlerine benzememesidir. Palmiye ağaçları gövde ve yapraklardan ibarettir. Hiçbir yerinde dal yoktur. Bir gövde üzerinde yapraklarla örtülü bir ağaçtır. Bundan dolayı çoğu ülkelerde sadece süs ağacı olarak yetiştirilmektedir. Ve ekonomiye olan katkısı ise hiç tartışılmaz derecede, yetiştirilen ülkelerde önemli bir paya sahiptir. Palmiye ağaçları, boy olarak ise 30 metreye kadar yükselmektedir. Uzunca bir gövde etrafı yapraklarla çevrili bir ağaçtır. Palmiye ağaçlarının dünya genelinde öneminin bir diğer örneği ise Haiti ve Guam ülkelerinin bayraklarında simge olarak yer edinmiş ve Güney Karolina ve Florida gibi Amerika eyaletlerinde de bayrakların ana simgesi olmuştur. Bunların yanında tarihsel değerinin ölçütü olarakta Mısır'daki pramitlerde palmiye başlıklı sütunlar mevcuttur.

Fidan Yaşı ve boyu:0-1 arasındadır.Ürün Resmi temsilidir size gelecek olan bitki yaprak dahil olacak şekilde belirtilen boy uzunluğundan fidandır.

Tavsiye Edilen Dikim Yerleri:Peyzaj çalışmaları, duvar kenarları, park ve bahçelerde

Fidan Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir

Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun

Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Her rakıma dikimini yapabilirsiniz.

Fidan Gönderimi:Özel tasarım fidan kutusu.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Tüplü Washingtonia Robusto Palmiye Ağacı Fidanı (40-60 cm)

 
155,66 TL (KDV Dahil)
17,30 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT