Ürün Kodu: 2763312

Payidar Gri Shaggy Halı 9000NM 120x120 cm

En geç 19 Nisan Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
141,90 TL  (KDV Dahil)
15,77 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Payidar Gri Shaggy Halı 9000NM


Hav Yüksekliği:

3 cm

Renk:

Gri

İplik Cinsi:

%100 Polipropilen İplik

Dokuma Sıklığı:

Makine Dokuma

Temizlik Önerileri:

Adım Adım Leke Çıkarma

1. Adım:

Leke Meydana Gelir Gelmez Hemen Müdahale Ediniz. Aksi Takdirde Lekeyi Çıkarmak Zor Olacağı Gibi Bazı Durumlarda Mümkün Olmayacaktır.

2. Adım:

Leke Çıkarmanın Ana Prensibi Kiri İlave Malzemelere İhtiyaç Duymadan Olabildiğince Halıdan Uzaklaştırmak Olmalıdır. Dolayısıyla Herhangi Bir Kimyasal Madde Uygulamasına Başlamadan Önce Olabildiğince Leke Halıdan Emilmelidir.

3. Adım:

Temizlik Esnasında Asla Lekenin Üzerine Bastırarak Ovmayınız. Bu Lekenin Halının İçine Daha Fazla İşlemesine Neden Olacaktır.

4. Adım:

Halı Üç Boyutlu Bir Ürün Olduğu İçin, İlk Temizleme Anında Halı Yüzeyi Temizlenmiş Görünmesine Rağmen Halı Kuruduğunda Leke Yeniden Görünür Hale Gelecektir. Çünkü Öncelikle Çözünmüş Leke Kuru Olan Hav Dibine Doğru Gidecek, Kurumaya Başladığında İse Halı, Dipten Hav Kısmına Doğru Kuruduğu İçin Yeniden Yüzeyde Belirecektir. Dolayısıyla Leke Çıkarma İşlemi Bir Veya Birkaç Kere Tekrarlanmalıdır.

5. Adım:

Leke Çıkarma İşleminde Eğer Halı Şampuanı Kullanılıyorsa Mutlaka Sadece Şampuanın Köpüğü Kullanılmalıdır. Asla Şampuan Sıvısı Veya Su Kullanılmamalıdır. Çünkü Bu Maddeler De Kirletici Görevi Yapacaktır.

6. Adım:

Leke Silinirken Lekeyi Dış Çevresinden Merkezine Doğru Temizleyiniz. Leke Çıkarma İşleminin Başarısı İçin Dağılmadan Temizlenmesi Çok Önemlidir.

7. Adım:

Leke Çıkarmak İçin Asla Çamaşır Suyu Ve Tuz Ruhu Gibi Kimyasallar Kullanmayınız. Bu Kimyasallar Halının Dokusuna Zarar Vererek Halının Çürümesine Ve Renklerinin Solmasına Neden Olacaktır.

8. Adım:

Eğer Leke Çıkarmak İçin Tavsiye Edilen Malzemelerden Farklı Bir Kimyasal Kullanılacaksa Leke Çıkarmada Kullanacağınız Kimyasal Maddeyi Öncelikle Halının Nispeten Görünmeyen Bir Bölgesinde Deneyerek Halının Rengine Ve Dokusuna Zarar Vermediğinden Emin Olunuz.

Ürün Özellikleri:

Yıllar boyunca süre gelen halı kültürünü, Payidar Halı'nın teknolojisiyle buluşturan Shaggy, modern çizgileri ve iplik dokumasıyla özenle tasarlanmıştır.Birbirinden farklı renkleriyle, evinizin tarzını değiştirecek Shaggy serisi, PAYİDAR HOME kalitesi ile göz kamaştırıyor.Payidar Halı, 350.000 İlme Ucu Sıklığında, 3cm hav yükseliğinde, %100 Polipropilen İplikle Bilgisayarlı En Son Teknolojik Tezgahlarda Dokunmuştur.PAYİDAR HOME kalitesi ile dokunan halılar; leke tutmaz, tozuma yapmaz özelliktedir.Yıkama ve Kullanım Önerilerimiz

* Halı üzerinde zamanla oluşan tozların iplik (hav) aralarına girmesini engellemek için belirli aralıklarla elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir.

* Elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürülmelidir.

* Kesinlikle çırpma, sert bir cisimle dövme işlemi yapmayınız.

* Uzun süre güneş ışığında bırakılmamalıdır.

* Halı üzerine dökülen sıvı leke yapıcıları kağıt havlu ile zaman kaybetmeden temizlenmelidir.

* Temizlik anında asla lekenin üzerine bastırarak ovulmamalıdır.

* Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır.

* Halı temizliği sırasında fazla su ve şampuan kullanımından kaçınılmalıdır.

* Halıdan ilmik çekilmemelidir, çıkmış olan ilmikler halı yüzeyinden kesilmelidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Payidar Gri Shaggy Halı 9000NM 120x120 cm

 
141,90 TL (KDV Dahil)
15,77 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT