Toplam 280 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çocuk Halıları


Çocuk Halıları

Tekzen Ev Tekstili & Dekorasyonu kategorisinin altında bulunan çocuk halıları bölümünde yüzlerce çeşit ve ebatta sunulan ürünlerden size uygun olanı kolaylıkla bulabilir, hızlıca satın alabilirsiniz.


Çocuk odalarının en önemli parçalarından olan halılar, cıvıl cıvıl renkleri ve şekilleri ile bu kategoride bulunuyor. Çocuk odası tekstil ürünleri deyince ilk akla gelenlerden olan yarış parkuru, sek sek, tren yolu ve daha bir çok farklı temada tasarlanmış ürünleri inceleyebilir, yolluk ya da tek parça olarak sunulan modelleri miniklerin başından kalkmak istemeyeceği birer oyun alanına dönüştürebilirsiniz. İngilizce ve Türkçe alfabe, renkler, cisimler ve hayvanlar bulunan eğitici modelleri tercih edebilir, hem keyifli hem öğretici bir oda tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Bebek odaları için hazırlanan yumuşak, pastel tonlardaki modellere göz gezdirebilir, süper kahramanlar, çizgi film karakterleri ve daha niceleri ile geniş çeşitlilikte sunulan çocuk odası ürünleri arasından evinize ve bütçenize en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bir çok farklı boyutta üretilen modellerden ister küçük alanlar, ister büyük alanlar için en uygun olanı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.


Kaydırmaz özellikli, anti bakteriyel, kolay silinen, koku yapmayan, tüy toplamayan, hav çıkarmayan ve daha bir çok özellikli çocuk odası halıları burada incelemenize sunuluyor. Hem kullanım kolaylığı hem de ev güvenliği sağlayan bu modelleri Tekzen güvencesi ile rahatlıkla tercih edebilir, çocuk odalarını hemen renklendirebilirsiniz.


Renkleri solmayan, çabuk aşınmayan uzun ömürlü çocuk odası zemin tekstil ürünleri, kalitesi ile aileleri, modelleri ile çocukları cezbediyor. Siz de bütçenize, evinize ve çocuğunuzun beğenisine en uygun modele buradan ulaşabilir, yıllarca keyifle ve güvenle kullanabilirsiniz.


Mevcut mobilyalara uyum sağlamak üzere düz, desenli ya da 3 boyutlu baskı ile üretilen tüm çocuk odası ürünleri, farklı malzeme seçenekleri ile odalara sıcacık ve eğlenceli bir atmosfer vadediyor. El oymalı, tezgah dokuması, makine dokuması tercihiniz ne yönde olursa olsun prestijli markaları ve yüksek kalite standartları üretilen ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT