Toplam 439 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Çocuk Halıları


Çocuk Odası Halıları

Tekzen Halıları sizlere kaliteli halı markalarının bulunduğu modern ve şık bir koleksiyon sunuyor. Bu koleksiyonda çocuk halıları, bebek odası halısı, genç odası halıları ve daha birçok ürün halı severlerin beğenisine sunuluyor.

Çocuk Odası Halısı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tekzen çocuklarınızın odalarına bambaşka bir tarz katacak farklı renk, desen, ve modellerde cıvıl cıvıl bir koleksiyon sunmaktadır. Çocukları için en kalitelisini, en güzelini isteyen aileler için çocuk odası halı seçimi çok önemlidir. Çocuk odası halı modelleri göz önünde bulundurulduğunda, çocukların yatak odalarına uyumlu bir model tercih edebilirsiniz. Eğer çocuğunuzun hayranı olduğu bir çizgi film kahramanı, sevdiği bir araba veya bir hayvan varsa, aradığınız ürünü kolayca Tekzen.com' dan bulabilirsiniz. Öte yandan daha sade ve gençlere hitap eden genç odası halılarını da bu koleksiyonda bulabilirsiniz.

Çocuk Sağlığı İçin Nasıl Bir Halı Seçilmeli?

Halı seçiminde, halının çocuk sağlığına uygun olması çok önemlidir. Özellikle küçük çocuğunuz varsa seçtiğiniz çocuk halıları özel kaydırmaz tabana sahip olmalıdır. Ayrıca halının sıcak tutması da özellikle kış aylarında önem kazanmaktadır. Seçtiğiniz halının doğa ve insan sağlığına zararlı maddeler içermemesi de önemli bir noktadır. Tüm bu kriterleri Tekzen halılarında bulabilirsiniz.

Çocuk odası halı seçiminde önemli olan kriterlerden birkaçı da halının yün olması, kir tutmaması ve ilmek sayısıdır. Kir tutmayan halılar çocuklarınızın aktif yaşamına daha çok uyum sağlayacaktır. Ayrıca halının sıcak tutması, yumuşak dokuya sahip olması ve kalitesi de aranan kriterler arasındadır.

Çocuk Odası Halısında Dekorasyona Uygun Halı Seçimi Nasıl Olmalı?

Çocuk odası halısı seçilirken halının odanın mobilyalarıyla ve duvar boya rengiyle uyumlu olmasına ve ayrıca şık bir görünüme sahip olmasına önem verilir. Eğer oda duvarları koyu renk ile boyanmış ise açık renkli çocuk halıları alınarak odaya ferah bir görünüm kazandırılabilir.

Çocuk Halıları seçilirken mobilyaların türü de önemlidir. Örneğin, küçük çocuklar için özel tasarlanan yataklar tercih etmişseniz halı seçiminde de hem mobilyalarınıza uyumlu hem de onların seveceği sevimli ve şık modeller bulunabilirsiniz. Merinos çocuk halı modelleri sizlere aradığınız bu halıları bulabileceğiniz çeşitli ürün modelleri sunuyor.

Çocuk odası halı boyutu nasıl olmalı?

Tekzen, halı boyutu göze alındığında da sizlere pek çok seçenek sunuyor. Odanızı boydan boya kaplayan halılar tercih ederek özellikle küçük çocuklarınız için konforu arttırabilirsiniz. Ayrıca odanın ortasında kullanabileceğiniz çok sevimli ve şık çocuk odası halı modelleri de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT