Toplam 100 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Mutfak Halıları


Mutfak Halı Modelleri

Evlerin en çok kullanılan odasından birisi de mutfaklardır. Birbirinden lezzetli yemeklerin pişirildiği ve yenildiği hatta bazen aile toplantılarının yapıldığı mutfakların dekoru da çok önem taşımaktadır. Mutfaklarınızın dekorunu tamamlayacak birbirinden şık mutfak halı modelleri ve modern mutfak halıları Tekzen.com.tr’de sizlerle buluşuyor.

Mutfak Halısı Nasıl Seçilir?

Mutfak halısı seçerken öncelikle renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Renk uyumu için mutfağınızdaki mobilyaların, mutfağın duvarlarının ve mutfak eşyalarının renkleri önem taşımaktadır. Halılar mutfağınızdaki eşyalarla uygun olursa özellikle de birbirini tamamlayan renklerde seçilmişse, mutfağınızın ayrı bir şıklık ve zariflik kazandığını göreceksiniz.

Mutfak halısı seçiminde mutfağa uygun türde halı seçilmesi de önemlidir. Sıklıkla kullanılan bu halıların kolay temizlenebilir ve leke tutmayan türde olması önemlidir. Özellikle küçük çocuklu ailelerde bu durum daha da önem taşımaktadır.

Kulanışlı Mutfak Halısı Nasıl Olmalı?

Kullanışlı mutfak halısı seçerken öncelikle halının kalitesine dikkat edilmelidir. Kaliteli bir halı seçmeniz durumunda uzun yıllar sorunsuz olarak halınızı kullanabilirsiniz. Dekoreko, Örnek, Payidar ve Saray halı gibi kaliteli markaların satışa sunulduğu Tekzen’de istediğiniz özelliklerde ve kalitede halılar bulmanız mümkün olacaktır.

Kullanışlı halı seçiminde alacağınız halının boyutları da önem taşımaktadır. Mutfağın boyutunu ve nekadar bir alanı kapatacağınızı hesaba katarak halı almanız önemlidir. Özellikle çoğu çocuklu aileler mutfağı boydan boya kapatacak şekilde halı tercih etmektedir.

Mutfak Halısı Nasıl Temizlenir?

Mutfak halı modellerinin temizliğine başlamadan önce aldığınız halının temizleme talimatlarını okumalısınız. Temizleme kurallarına uyarak halınızı temizlemeniz durumunda, halınız yanlış temizlemeden dolayı deforme olmayacak ve aynı zamanda da ömrü daha uzun olacaktır.

Halı üzerinde oluşan lekelenmeleri ıslak bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıya iseniz halınızın türüne uygun bir deterjan yardımıyla lekeleri temizleyebilirsiniz. Genel olarak halınızı temizlemek istiyorsanız halı yıkama makineleri ile halınızı yıkayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli unsur kullandığınız deterjanın halıya zarar vermeyecek türden olmasıdır.

Mutfak Halı Fiyatları Nasıldır?

Tekzen halı kategorisinde sizlere sunulan birbirinden şık ve kullanışlı mutfak halıları, fiyatları ile de bütçenizi sarsmayacak ve istediğiniz halıya kolayca sahip olabileceksiniz. Halılar sahip olduğu geniş fiyat aralığı sayesinde her kesime hitap etmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT