Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Mutfak Halıları


En Kaliteli ve Kaymaz Tabanlı Mutfak Halıları Tekzen’de!

Rahatlık ve yalıtkanlık sağlayan halılar bulunduğu yere konforlu bir ortam oluşturur. Yaşam alanlarında hava yoluyla yayılan gürültülerin bastırılmasını sağlayan halılar, hem ses hem de sıcak ve soğuk havalara karşı yalıtkanlık gösterir. Yumuşaklığı, estetik görünümü ve çocuklar için hız kesen özelliği ile bulunduğu ortamı daha güvenli bir hale getirir. Evinizi ve özellikle mutfağınızı dekore ederken bulunması gereken temel parçalardan biri de dekoratif halı modelleridir. Bulunduğu zeminde oldukça yer kaplayan halılar, tasarımlarına göre bulunduğu ortama canlandırıcı bir etki katar. Mutfağınızın büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz büyük mutfak halısı ve daha sade bir hava katmak istiyorsanız küçük mutfak halısı ev dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Birbirinden farklı renk ve dokularıyla birçok çeşidi olan mutfak halısı modelleri Tekzen ile karşınızda!

Mutfakta Güvenlik Sağlayan Dekoratif Halılar

Özellikle küçük çocuklu ailelerin mutfağında güvenliği arttırmak için bir nevi koruyucu görevi gören halılar, yeni yürümeye başlayan çocukların gün içerisinde sert bir zemine düşmelerine engel olur. Zeminin soğukluğunu ve sertliğini ortadan kaldıran modern halılar, yaşam alanlarınıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Antibakteriyel, hav yapmaz ve kaymaz tabana sahip kir tutmaz mutfak halısı, kolay kolay toz ve leke tutmaz yapıya sahiptir. Mutfağınıza sıcak ve samimi bir görünüm kazandıracak olan kaymaz halılar, çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği ile kullanıcılarına zahmet vermeden kolay bir temizlik sağlar.

Kaymaz Tabanlı Halılar

Ev dekorasyon ürünlerinin en temel parçalarından biri olan kaymaz tabanlı mutfak halısı, canlı renkleri ve geniş modelleri ile dayanıklı malzemelerden üretilen bir parçadır. Jel tabanlı mutfak halıları mermer ve seramik tarzı kaygan yerlere mutfak halılarının kolaylıkla tutunmasını sağlar. Halının tabanında bulunan malzemelerin zemine yapışması ile halı, üzerindeki hareketlere karşı duyarlılık gösterir. Kaydırmaz mutfak halısı esnek olması sayesinde de kolayca yeri değiştirilerek kıvrılabilir. Colizon Dekoratif Yıkanabilir Kaymaz Tabanlı Lazer Kesimli Mutfak Halısı TYKZD-241 80x120 cm ev içerisinde mutfak tarzı hızlı kirlenen yerler için kullanıma idealdir.

Kolay Temizlenen Kaymaz Dijital Baskılı Mutfak Halıları

Mutfak için desenli halı çeşitleri arasında geniş alternatifleri olan kaymaz yıkanabilir mutfak halısı, dayanıklı iplikleri ve esnek malzemeleri ile çamaşır makinesinde kolaylıkla temizlenebilir. Boyutu çamaşır makinesinde yıkanmak için uygun olan Colizon Dekoratif Yıkanabilir Kaymaz Tabanlı Lazer Kesimli Mutfak Halısı TYKZD-243 80x120 cm, Tekzen kalitesi ile kullanıcılarına sunuluyor. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen dijital baskı halılar, dayanıklı yapısı ile dikkat çekerken aynı zamanda canlı renkleri ile bulunduğu ortama samimi bir hava katıyor. Tarzınıza ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz mutfak halıları mutfağınızı tamamlayan gerekli bir parçadır.

Çocuk ve Çim Halıları

Özellikle balkon, bahçe ve çocuk oyun odaları için üretilmiş yapay çim halılar, iç ve dış mekanlar ile uyumlu doğal bir görünüme sahiptir. çocuk halıları arasında da kullanılabilen çim halı modelleri dışarıda bulunduğunda her türlü hava koşullarına uygun, uzun ömürlü halılardır. Doğal çime alternatif olarak üretilmiş çim halılar, bulunduğu alana göre maket bıçağı ile uygun bir hale getirilebilerek kullanılabilir. çim halılar, oldukça düşük maliyetli ve bakımı olmayan bir halı olmasıyla oldukça tercih edilen pratik bir halıdır.

El Dokuma Kilim Modelleri ve Yolluklar

el dokuması kilim modelleri ve yolluklar, eski çağlarda Anadolu’da göçebelerin kullandığı ve hala kullanılmaya devam eden ev eşyalarıdır. Günümüzde sadece evlerde değil, otel ve büro gibi yerlerde de dekoratif olarak duvarlarda da el dokuması kilim modelleri kullanılmaktadır. Genellikle desenli olan kilim ve yolluklar zevkinize göre tercih edebileceğiniz modelleri Tekzen güvencesiyle kullanıcılarına çeşitli modelleriyle sunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT