Ürün Kodu: 162854

Kumaş Stor Perde Krem 3225 140x200 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Kumaş Stor Perde Krem 3225


Kumaş Stor Perde

140x200

Krem

STOR PERDE ÖLÇÜ ALMA

Stor perde ölçüsü alırken pencere veya kapı üstüne takacaksak kasanının (A) sağından ve solundan 10 cm dışarı geçmemiz gerekir. Yükseklik ölçüsü alırken ise (B) toplam yüksekliğe 20 cm sarım payı eklememiz gerekir.

Düşeyden baktığımızda montaj yapacağımız yeri iyi belirlemeliyizki açılır pencere ve kapı kanatlarına ve kollarına değmesini önlemeliyiz.

Kasa içi ölçü alırken ise yandaki duvarların düzlüğüne dikkat etmemiz gerekir ve perdenin rahat çalışabilmesi için en dar yerinden ölçü almamız gerekir. Alınan genişlik (A) ölçüsündensağdan ve soldan 0,5 cm düşerek sipariş etmemiz gerekir.

Kasa içi ölçü alınmasında yan kesitle baktığımızda burada kapı ve pencere açılş yönlerine ve kulplarına daha çok dikkat etmeliyiz.. Çünki yeterli mesafe yoksa pencere ve karı açılmayabilir.

Aşağıda stor perde kalınlıkarı ve genişlikleri verilmiştir. online perde olçüsü verirken aşağıdaki şekil çok dikkatli incelenmelidir.

Tavan montaj yapacak isek ölçüleri alırken pencerenin veya kapının açılmama ihtimalini göz önünde bulundurun.

Eğer pencere ve kapının açılması zor gözüküyorsa kasa üstüne montaj japabilirsiniz.

Ancak kapı ve pencere kollarına stor perdeniz değebilir. O zaman stor perdeninzinciri sonsuz olduğundan sonuna kadar çevirip tur attırarak ters sarım yaparak bu sıkıntıyı aşabilirsiniz.

STOR PERDE MONTAJ

Stor perde montaj yaparken perdenin terazisine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. perde toplanırken sağa veya sola sarıyorsa bunun sebebi stor perdenin terazisizliğindendir.

Stor perde ayaklarını montaj yaptıktan sonra mekanizmalı kafa takımını şekildeki gibi takınız.

Diğer ucundak tıpanın yaylı kısmına basarak diğer taraftaki stor perde ayağının yuvasına oturtunuz.

İki stor perdeyi yanyana montaj etmeniz gerekiyorsa iki perdenin arasına stor perde vbağlantı ayağı kullanarak iki perde arasındaki açıklığı minimuma indirebilirsiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kumaş Stor Perde Krem 3225 140x200 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT