Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kablo Kanalları


Kablo Kanalı Gri 2 Adet SA01240
Kablo Kanalı Gri 2 Adet SA01240
Sadece Mağazada
5,69 TL
Mutlusan Plastik 14 Çap Muf
Mutlusan Plastik 14 Çap Muf
Sadece Mağazada
0,29 TL
Mutlusan Plastik 18 Çap Muf
Mutlusan Plastik 18 Çap Muf
Sadece Mağazada
0,29 TL

En Ergonomik Kablo Kanalı Çeşitleri Tekzen’de!

Elektrikli cihazlara akım iletilmesini sağlayan kablolar, hayatınızın her alanında karşınıza çıkar. Şarj kabloları, uzatma kabloları ve daha birçok kablo çeşidi dağınık bir görünümü beraberinde getirir. Kabloların dağınık bir şekilde durması zedelenme, kısa ömürlü olma ve elektrik çarpması gibi birçok soruna neden olabilir. Bu sorunlar, kablo için kanal tasarımıyla ortaya çıkmış olan ürünlerle çözüme kavuşur. Kabloların dağıtımı ve taşınmasını sağlayan kablo kanalı, kabloları gizlemeye ve ulaşması gereken yere düzenli bir şekilde dağıtmaya yarar. En ergonomik kablo kanalı çeşitleri Tekzen’de.

Kablo Kanalı ile Dağınık Görünümü Ortadan Kaldırın

Duvara, zemine, masaya ve dilediğiniz herhangi bir yüzeye monte edilebilen kablo kanalı kolay bir kullanım sağlar. Dilerseniz ev, ofis, okul, otopark ve daha birçok alanda kullanarak dağınık görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Kablo gizleyici olarak da bilinen bu ürünler, yaşam alanlarında grup prizleri bağlantılarını sağlayan kabloları gizleyerek karışıklığı önler. Özellikle sigorta ve sigorta kutuları çevresinde tehlike riski oluşturan kablolar için sıklıkla tercih edilir. İhtiyaç duyulan ebat ve renk seçeneklerini beğenilerinize sunarak kusursuz bir kullanım sağlar.

Her İhtiyaca Uygun Kablo Kanalı Çeşitleri

Kablo kanalı, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca uygun çeşitleri sizlerle buluşturur. Yapışkanlı, çivili, iç köşe, dış köşe, hareketli, kapaklı ve daha birçok çeşidi ile pratik bir kullanım sunar. Çivili çeşitleri, klemens ve kroşeler ile sabitlenerek kullanılabilir. Çivili Kablo Kroşesi (5mm) 343004 seçeneği, minimal bir görünüm yakalamak isteyenler için idealdir. Kabloların belirlenen alanlar içerisinde hedefe ulaştırılmasını sağlayan bu ürünler sayesinde kullanım sonrasında kablo bağı ile kabloları toplayıp düzenlemek durumunda kalmazsınız.

Dekorasyonlarınıza Uyum Sağlayan Kablo Kanalı Çeşitleri

Dağınık ve estetik olmayan bir görüntü oluşturan kablolar, dekorasyon açısından olumsuz etkilere sahip olabilir. Zil modelleri çevresindeki düzensiz ince kablolar, televizyon arkasındaki karışmış kablo çeşitleri ve daha birçok durum; özellikle ev ve iş yerlerinde istenmeyen görüntüleri beraberinde getirir. Bu sorunları çözüme kavuşturan kablo kanalı modelleri farklı renk, boyut ve tasarımları ile her dekorasyona uyum sağlar. Kabloları, dekorasyonu bozmadan muhafaza eden bu ürünler kullanım alanlarına göre farklılık gösteren modelleri ile istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilmenizi kolaylaştırır. Buat kapakları ile güvenli ve kolay bir kullanıcı deneyimine ulaşabilirsiniz. Elektrik tesisatını düzenlerken sizlere yardımcı olacak kablo kanalları, fiş ve ara konnektörler ve daha birçok yardımcı için doğru adrestesiniz.

Kablo Kanalı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kabloları güvenli bir şekilde taşıyan ve sabit durmasını sağlayan kablo kanalı seçiminde dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunur. Öncelikle ürünü kullanacağınız alanın genişliğini ve kabloların enini göz önünde bulundurmalısınız. Bu kriterlere uygun ebatlarda bir seçim yapmanız kusursuz bir görüntü yakalamanızı sağlar. Priz çevirici gibi yardımcı aparatların bulunduğu alanlara da dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca ürünleri kullanacağınız alanın dekorasyonuna uygun renk seçimi önemli bir nokta olarak karşınıza çıkar. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan modeller içerisinden bütüncül görünümü yakalayacağınız ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Aradığınız Kablo Kanalı İçin Doğru Adres Tekzen!

Sanex Pls Kablo Kanalı 60 mm Kahve (2 Adet) seçeneği genellikle masa üzerine monte edilerek kullanılırken T parçası modelleri kablo birleşimlerinde kolaylık sağlar. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan bu ürünler, düzen ve hijyen konusunda etkin bir rol oynar. Her ihtiyaca uygun onlarca farklı model geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. Tekzen kalitesi ile kablo kanalı modellerini yakından inceleyebilir ve kablo kanalı fiyatları hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT