Toplam 140 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sulama Sistemleri


Agromak M8104 Metal Fıskiye
Agromak M8104 Metal Fıskiye
Sadece Mağazada
54,99 TL
El Süzeği Uzatmalı 90 cm
El Süzeği Uzatmalı 90 cm
Sadece Mağazada
34,99 TL
Agromak YM6102 3 Ayaklı Bahçe Duşu
Agromak YM6102 3 Ayaklı Bahçe Duşu
Sadece Mağazada
54,99 TL

Bahçe bakımında kullanılan bahçe makinaları ve bahçe aksesuarları ile birlikte bahçe sulama sistemlerini de bulabilirsiniz. Sulama sistemleri kategorisinde basınçlı sprey, fıskiye, hortum ve makara gibi ürünleri bulacak, bu sulama malzemelerini Acura, Boğaziçi, Gardener, Tekzen, Chrysamed, Agromak, Botanika, Raco Expert, Worth Garden, &NBSP, BMX, Eder, Flora, Hobisan, Homecare, İkizler, Karcher, MasterCare, Yaprak Tarım ve None gibi markalardan satın alabilirsiniz.


Bahçe sulama sistemleri arasında püskürtücü çeşitlerine ulaşacak, farklı renklere ve şekillere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Püskürtücüler arasında su bazlı, kokusuz haşere ilaçlarını seçerek çiçekler ve bitkiler üzerinde oluşan haşerelere karşı uzun süre koruma sağlayabilirsiniz. Basınçlı sprey çeşitleri ile birlikte sulaklar ve su kaplarını da kategoriden temin edebilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen ürünler arasında bahçenize renk katacak şık desenlere sahip su kaplarını bulacak file çiçeklik ve dekoratif saksı gibi ürünler ile bahçe dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.


Fıskiye çeşitleri arasında ise sulayacağınız alana uygun olarak farklı kol sayısına ve birden çok fonksiyona sahip tablalı ürünlere ve döner başlığı olan kazıklı fıskiyelere ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra 0-120 dakika ayarlanabilir, açma kapama sistemine sahip otomatik ve zaman ayarlı bahçe sulama sistemlerini bulacaksınız. Bahçe sulama ürünleri arasında temel malzemelerden biri olan hortumlara da kategoriden ulaşacak, duvara monte edilebilen makaraya sahip ürünleri rahatça kullanabilirsiniz.


Bu sulama sistemleri arasından bağlantı aparatı, ayarlanabilir hotum ucu, musluk bağlantısı, ayarlı sprey seti, hortum asacağı, hotum tabancaları, sulama tabancası, sprey sulama aparatı gibi yardımcı ürünleri de satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT