Ürün Kodu: 2885746

Eclectia İsoroof Yeni Nesil Ek Yersiz Membran 18 kg Yeşil

En geç 8 Mart Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
850,00 TL  (KDV Dahil)
94,44 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsoroof Yeni Nesil Ek Yersiz Membran 18 kg Yeşil


Ürün Özellikleri ve Tanıtımı

Çatılarda teraslarda membran olarak kullanılan su yalıtımı sıvasıdır. Bitüm, çimento, mineral taşlar içermeyen yapısal olarak esnek, ek yeri olmayan özellikle çatı ve teras gibi gezilebilen alanlarda kullanılan akrilik bazlı yeni teknoloji ile hazırlanmış özel formüllü, mala ile sıva gibi uygulanabilen ek yersiz yeni nesil membran sıvasıdır.

isoroof yeni nesil ek yersiz membran çatı ve teras sistemi, yüzde yüz su izolasyon ve ısı izolasyonu sağlayabilen, yüksek yapışma özelliğine sahip bir üründür. Güneşin uv ışınlarından, ısı değişkenliklerinden etkilenmez. Yüzeyde bakteri oluşmasına engeldir. Kalın bir tabaka oluşturmasından dolayı üzerinde gezilebilen bir yapıdadır. Kendiliğinden tutuşmaz, sıcak aleve maruz kaldığında alevi yaymadan kendiliğinden söner. Bu özelliği sayesinde "fire retardant coatings" tanımlamasına uyar. Yapısı su geçirimsiz fakat su buharı geçirgen yapıda olup bu sayede altında yaşam alanları bulunan çatı, teras ve balkon gibi alanların su yalıtımı için ideal bir malzemedir.        


Uygulama Alanları

Ahşap, beton çatılar, karo çatılar, metal çatılar,  trapez saç, oluklu-oluksuz çatı kaplama levhalarında, polistren ve poliüretan köpükler, mobil ev çatıları, çakıl çatılar, teras çatılar, osb sunta kaplama çatılar, bitüm ve galvaniz metalden imal edilmiş çatılar, vb. gibi tüm çatılarda su yalıtımı ve ısı yalıtımı amaçlı kullanılır.


Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Bağlantı yerleri, etekler ve çatı sızma yerleri yama yapılmalı ve zarar görmüş ya da sızdıran çatı malzemelerinde gerekli tamirat yâda değişiklikler yapılmalıdır.

Ahşap, OSB, Sunta gibi yüzeylerde “İSOFİX YALITIM ASTARI” kullanılmaksızın direkt çelik mala ile iki kat uygulanır.

Metal, cam, PVC ve sıva gibi yüzeylerde “isofix yalıtım astarı” uygulaması yapıldıktan sonra iki kat halinde uygulama yapılır.

Uygulama yapılacak alanlarda Ek yerleri var ise alçı file bandı kullanılarak, ek yerlerine yapıştırılmalı ve önden hazırlık olarak bir kat mala ile birleşim yerlerine kenarlarına taşacak şekilde  “isoroof yeni nesil ek yersiz membran ”uygulanmalıdır.


 İsoroof Yeni Nesil Ek Yersiz Membran Uygulaması:

Alt yapısı hazırlanmış tüm yüzeyler için uygulama esnasında 160gr’lık file birinci kat atılırken kullanılmalıdır. İlk kat uygulaması çelik mala ile file görülmeyecek şekilde çekilmeli kurumaya bırakılmalıdır. Katlar arasında hava sıcaklığına bağlı olarak minimum 4 saat beklenerek uygulama yapılmalıdır. İkinci kat uygulaması kurumuş yüzey üzerine tekrardan bir kat daha aynı şekilde çelik mala ile uygulanmalıdır.

isoroof yeni nesil ek yersiz membran kullanıma hazırdır inceltmeyiniz. Kesinlikle karıştırmayınız. Minimum iki kat kullanılmalıdır. Her katın bir önceki kata kesişecek artı olacak şekilde uygulanması tavsiye edilir.

1 gün sonra kendi renginde ikinci katın üstüne “isoroof likit çatı teras son kat ”  rulo ile tek kat halinde sürülür ve işlem sonlandırılır.

Sistem olarak “isoroof likit çatı teras son kat”  isoroof yeni nesil ek yersiz membran çatı yalıtım sıvasının tamamlayıcı sistemi olarak son kat uygulamada kullanılır.

Ürün su bazlı olduğundan içindeki suyun uzaklaşması ile kurur. Bu sebeple kuruma süresi hava sıcaklığı ile ters orantılıdır. Sıcaklık arttıkça kuruma süresi kısalır 5°C altında uygulama önerilmez. Uygulamalarda İlk kat kuruduktan sonra ikinci kat uygulama yapılmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saatir.+5 C ile +35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.


Sarfiyat/Tüketim

3 kg/m² de (en az 3 mm & 4 mm kalınlıkta olmalıdır). 1kg / m2 1 mm kalınlık için; Çift kat uygulama esası ile m2’de 3 -3,5 kg çelik mala ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

20 ºC' de uygulama 4 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.


Saklama/Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia İsoroof Yeni Nesil Ek Yersiz Membran 18 kg Yeşil

 
850,00 TL (KDV Dahil)
94,44 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT