Toplam 43 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Silikon Mastikler


Yalıtım malzemeleri bölümü altında yer alan silikon mastikler kategorisinde, straforlar, ses yalıtımı malzemeleri, poliüretan köpükler, çatı kaplamaları gibi içerik ve kullanım amacı farklı çok çeşitli mastikler bulabilirsiniz.


Yalıtım malzemeleri silikon mastikler bölümünde binanızda  farklı bağlantı yerlerinde, banyo ve mutfak fayanslarının suyla temas ettiği yerlerde, kapı ve pencere boşluklarında kullanılabilen antibakteriyel olanı ve de solvent gibi zararlı kimyasal içermeyen ürünleri bulabilirsiniz.


Elastik yapıdaki bu silikon ürünler, neme karşı dayanıklı oldukları için pencere dışında, evin içinde suyla temas eden fayans boşluklarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Agromak, Cehef, Henkel, Hetaş, Kalekim, Sista gibi yapı malzemelerinde kalitesi kanıtlanmış markalara ait ürünleri inceleyebilir, ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.


Beyaz, kırmızı, siyah veya şeffaf renkte bulabileceğiniz gibi akrilik ve likit silikon ürünlerini de bulmanız mümkün. Ayrıca, bu mastikler arasında akvaryumların bağlantı yerlerinde kullanılan ve balıklara zarar vermeyen ürünü de bulabilirsiniz.  Sosis tabancası ve silikon kartuş tabanca ile uygulamak daha da kolaylaşıyor. Ayrıca, çok amaçlı kullanıma uygun, UV ışınlarına dayanıklı ve ekstra elastik tüplü silikonlar da bu bölümde bulunabiliyor.


Isı ve nem yalıtımı yaparak yaşam alanınızı yeniden şekillendirmenizi sağlayacak ve zorlu hava koşullarına karşı binanızı güçlendirecek olan silikon ve mastikler kullanım alanına göre değişiklik gösteriyor. Akrilik mastik ürünler boyanabilme özelliği ile tamir ve bakım işlerinde ve dolgu dolgu malzemesi olarak tercih edebilirsiniz. Silikonlar ise esnekliği ve yapışkan özelliği ile izolasyon ve yapıştırma amacıyla kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT