Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı ürünlerine, inşaat ve boya kategorisinin altında bulunan yalıtım malzemeleri sekmesinin içinde yer alan ürün kategorisinden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sekme altında temizlik ve koruyucu ürünler, inşaat el aletleri, duvar kaplamaları, inşaat makineleri gibi geniş bir ürün skalasını bulmanız ve incelemeniz mümkün oluyor. İzolasyon ihtiyacınızı en yüksek performans ile karşılayacak ürünlere gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Tekzen markasının güvenirliliği ve kalitesi ile ihtiyacınıza yönelik en uygun ses yalıtım ürünlerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu üründe kullanılan çeşitli malzemeler içinde akustik piramit sünger, akustik yumurta sünger gibi çeşitli modeller içinden size en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz her türlü ortam için ideal ve pratik olan ürünün modellerini detaylı bir biçimde inceleyerek güvenle seçebilirsiniz.  Sistem ürünlerinin her ortama uygun olan değişik nitelikteki modellerini kolaylıkla bulup ihtiyacınız doğrultusunda sahip olabilirsiniz.


Ses yalıtım malzemeleri kategorisi içinde yer alan ve ilginizi çekebilecek diğer ürünler ise çatı kaplamaları, ısı yalıtımı, silikon mastikler ve bantlar gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu bölümde tadilat ve izolasyon ile ilgili tüm ürünler geniş bir yelpazede kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İnşaat ve boya kategorisi içinde ise rötüş kalemleri, tavan kaplama, yapı kimyasalları gibi çok sayıda kolay kullanılabilir özelliği olan güvenilir ve kaliteli ürünler yer alıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ses izolasyonu ile ilgili ihtiyacınız olan en uygun ve kaliteli ürünleri kolaylıkla bulup gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını görebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT