Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Ses yalıtımı ürünlerine, inşaat ve boya kategorisininaltında bulunan yalıtım malzemeleri sekmesinin içinde yer alan ürünkategorisinden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sekmealtında temizlik ve koruyucu ürünler, inşaat el aletleri, duvar kaplamaları,inşaat makineleri gibi geniş bir ürün skalasını bulmanız ve incelemeniz mümkünoluyor. İzolasyon ihtiyacınızı en yüksek performans ile karşılayacak ürünleregönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Tekzen markasının güvenirliliği ve kalitesi ile ihtiyacınızayönelik en uygun ses yalıtım ürünlerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Buüründe kullanılan çeşitli malzemeler içinde akustik piramit sünger, akustikyumurta sünger gibi çeşitli modeller içinden size en uygun olan ürünü tercihedebilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz her türlü ortam için ideal ve pratikolan ürünün modellerini detaylı bir biçimde inceleyerek güvenle seçebilirsiniz. Sistem ürünlerinin her ortama uygun olan değişik niteliktekimodellerini kolaylıkla bulup ihtiyacınız doğrultusunda sahip olabilirsiniz.


Ses yalıtım malzemeleri kategorisi içinde yer alan veilginizi çekebilecek diğer ürünler ise çatı kaplamaları, ısı yalıtımı, silikonmastikler ve bantlar gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere kolaylıklaerişebilirsiniz. Bu bölümde tadilat ve izolasyon ile ilgili tüm ürünlergeniş bir yelpazede kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İnşaat ve boyakategorisi içinde ise rötüş kalemleri, tavan kaplama, yapı kimyasalları gibiçok sayıda kolay kullanılabilir özelliği olan güvenilir ve kaliteli ürünler yeralıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ses izolasyonuile ilgili ihtiyacınız olan en uygun ve kaliteli ürünleri kolaylıkla bulupgönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerinetıklayarak detaylarını görebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT