Ürün Kodu: 2885756

Eclectia İsoroof Likit Çatı, Teras Son Kat Yeşil 18 kg Yeşil

En geç 11 Mart Perşembe günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
558,00 TL  (KDV Dahil)
62,00 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsoroof Likit Çatı,Teras Son Kat 18 kg Yeşil


Ürün Özellikleri ve Tanıtımı

Suya maruz kalan zeminler için tixotropik kuruluğunda elastik yüzde yüz su geçirimsiz, değişim iklim koşullarına son derece dayanıklı yapısal olarak esnek içermeyen elastomerik her tür çatıda, çatı sistemlerinde ve teraslarda kullanılan su yalıtım ürünüdür. Yapısı su geçirimsiz fakat su buharı geçirgen yapıda olup bu sayede altında yaşam alanları bulunan çatı, teras ve balkon gibi alanların su yalıtımı için ideal bir malzemedir. UV ışınlarına dayanımı son derece yüksektir. Yüzeyde bakteri oluşmasına engeldir. Aleve maruz kaldığında, alevi yaymadan kendiliğinden söner, bu özelliği sayesinde fire retardant coating tanımlamasına uyar.


Uygulama Alanları

Beton çatılar, karo çatılar, metal çatılar,  trapez saç, oluklu-oluksuz çatı kaplama levhalarında, mobil ev çatıları, çakıl çatılar, teras çatılar, shingle çatılar, bitüm ve galvaniz metalden imal edilmiş çatılar, vb. gibi tüm çatılarda su yalıtım amaçlı kullanılır.

Sistem olarak; isoroof yeni nesil ek yersiz membran sıvasının 2 kat uygulanmış yüzeylerine astar uygulaması yapılmadan tamamlayıcı sistemi olarak da son kat uygulamada kullanılır.


Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Bağlantı yerleri, etekler ve çatı sızma yerleri yama yapılmalı ve zarar görmüş ya da sızdıran çatı malzemelerinde gerekli tamirat yâda değişiklikler yapılmalıdır. Uygulama öncesi mutlaka yatay ve dikey yüzeyler açık alan kalmamak üzere “isofix yalıtım astarı” ile astarlanmalıdır, sonra en az 2 saat kurumaya bırakılmalıdır. Astarlama işlemi sonrası; “isoroof likit çatı teras son kat ” kullanıma hazırdır. İnceltmeden kullanınız. Minimum iki kat tavsiye edilir. Her katın bir önceki kata çapraz şekilde uygulanması tavsiye edilir. Desen istenmeyen uygulamalarında epoksi rulo ile uygulama yapılır. Uygulamalarda İlk kat kuruduktan sonra ikinci kat uygulama yapılmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saatir.+10 C ile +35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.


Sarfiyat/Tüketim

1 kg/m² de (en az 1mm & 1,5 mm kalınlıkta olmalıdır) . Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürünün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

20 ºC' de uygulama 2 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.


Saklama/Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.


Renk: Yeşil

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia İsoroof Likit Çatı, Teras Son Kat Yeşil 18 kg Yeşil

 
558,00 TL (KDV Dahil)
62,00 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT