Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çim Halılar


Çim Halı Örnek Polip 7 mm Yeşil
Çim Halı Örnek Polip 7 mm Yeşil
Sadece Mağazada
29,99 TL

Balkon ve Bahçeniz için Çim Halılar Tekzen’de!

Gelişen teknoloji ile birlikte ürünün daha doğal görünümü, suni çim halının kullanım alanını oldukça genişletmiştir. Akla ilk olarak spor salonu, stadyum gibi alanlarda kullanımı gelse de artık bahçe ya da balkonunuzda kullanabileceğini suni çim halıları Tekzen’de bulabilirsiniz! Evinizin balkonunda ya da bahçesinde dekorasyon düzenlemeleri yaparak kendinize ait bir ortam yaratmak için siz de bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden çeşitli ürünler ve uygun fiyat garantisi ile çim halı anlamında da en iyi hizmeti veren Tekzen, müşterilerinin olumlu geri dönüşleri sayesinde evini güzelleştirmek isteyen kişilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Siz de ev tekstili ve dekorasyonu alanında bulunan bu ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Çim Halı Çeşitleri Nelerdir?

Suni çim halı; kullanımı, temizliği ve uygun fiyatı ile doğal çime oranla oldukça avantajlı bir dekoratif üründür. Suni çimin bakımı oldukça kolay olmasının yanı sıra uzun ömürlülüğü sayesinde bu alternatif, bahçe dekorasyonu alanında tüketicilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Peki çim halı çeşitleri nelerdir? Suni çim halı, yapay çim halı ve balkon halısı olarak farklı kategorilere ayrılabilen çim halı çeşitleri müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre kullanılabilir. Suni çim halı; doğal çime alternatif olarak üretilmiş ve temel özellikleri, görünüm, kullanım şartları açısından doğal çime oldukça yakın bir kullanım sağlamaktadır. Ev ya da okul bahçesinde kullanımı daha yaygın olan yapay çim halı son zamanlarda en çok tercih edilen dekoratif ürünler arasındadır. Tekzen’de kolaylıkla bulabileceğiniz diğer bir çim halı çeşidi olan balkon halısı ise; evin en çok sevilen yerlerinden olan balkon, teras gibi alanlarda keyifli vakit geçirmek için kullanılan bir yöntemdir.

Her Bütçeye Uygun Çim Halı Fiyatları

Farklı renk ve boy tercihlerine göre kullanılabilen çim halılar tercih edildikleri kriterlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Kullanacağınız alanın ölçülerine göre değişiklik gösteren fiyatlar aynı zamanda tercih edeceğiniz ürünün niteliklerine göre de değişmektedir. Çeşitli dokulara sahip alternatifler her kullanıcının ihtiyacını karşılamaya yönelik halde üretilmektedir. Doğal çime oranla temini, temizliği ve kullanım alanı daha fazla olan çim görünümlü halı en uygun fiyatlar ile Tekzen’de sizleri bekliyor!

Çim Halı Kullanım Alanları

Kolay bakımı ve uzun ömürlü olması sayesinde oldukça ekonomik olan çim halı günümüzde birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Daha önce çoğunlukla spor salonlarında görmüş olduğumuz suni çimler artık çeşitli alanlarda estetik bir araç olarak bulundurulabiliyor. Evde, okulda, tatil bölgelerinde, park ve bahçelerde, balkonda, iş yerinde gibi oldukça geniş kullanım alana sahip olan dekoratif çim halılar Tekzen üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulmakta. Aynı şekilde bahçeniz veya balkonunuzda bulundurmanız için tasarlanan halı aksesuarları da hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Siz de balkonunuzu ya da bahçenizi baştan yaratmak amacıyla hemen Tekzen ürünlerine göz atabilirsiniz.

Çim Halı Nasıl Temizlenir?

Suni çim halının temizliği doğal çime oranla oldukça basittir. Çimlerin dibindeki yüzey toprak bir tabandan oluşmadığı için süpürge ile kolaylıkla temizlenebilir. Eğer evinizde veya daha küçük bir alanda çim halı kullanıyorsanız basit bir yöntemle temizleyebilirsiniz. Spor salonları gibi daha büyük alanlarda bulunan çim halılar üzerinde oluşabilecek farklı dokular süpürge yerine farklı yöntemler uygulayarak temizlenebilir. Bu konuda öne çıkan Confetti Flat düz çim gibi modeller kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor.

Çim Halı Kullanıcı Yorumları

Gerek kullanım alanın genişliği gerek uygun fiyatı ve temizliği ile birçok tüketicinin vazgeçilmezi olan çim halılar kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Sade görünümlü balkon ya da bahçenize benzersiz değişiklikler yapmanızı mümkün kılan bu ürünler çeşitli avantajlarıyla da dikkat çekmektedir. Çocuklarınızın güvenle üzerinde oynayabileceği, kirlettiklerinde kolaylıkla temizleyebileceğiniz çim halılara sahip olmak için siz de hemen Tekzen ürünlerini inceleyin!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT